Acapulco Gold | LOUD High Terpene Extract Jefé Disposable | 2g by Super Fog by MFused
$29.97–$60.25
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 92.31%
- CBD
- 1.43%
- In stock at
- 10 dispensaries
- Best price per gram
- $14.98/g
Prices updated Oct 1, 2026
Acapulco Gold | LOUD High Terpene Extract Jefé Disposable | 2g by Super Fog by MFused is stocked at 8 dispensaries across Arizona, priced $29.97–$60.25. The lowest listed price right now is at The GOOD Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (9) — Acapulco Gold | LOUD High Terpene Extract Jefé Disposable | 2g in Arizona
- The GOOD DispensaryMesa, AZ · 4.8★ · 2 g$29.97$14.98/gDeal
- Trulieve Phoenix Dispensary TatumPhoenix, AZ · 4.2★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis El MirageEl Mirage, AZ · 4.9★ · 2 g$60$30/g
- JARS Cannabis ArcadiaPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$60$30/g
- JARS Cannabis North PhoenixPhoenix, AZ · 4.8★ · 2 g$60$30/g
- JARS Cannabis Cave CreekPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$60$30/g
- Zen Leaf Dispensary ChandlerChandler, AZ · 4.8★ · 2 g$60.25$30.13/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryPrescott, AZ · 4.7★ · 2 g$60.25$30.13/g
- Zen Leaf Dispensary ArcadiaPhoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$60.25$30.13/g
New York (1)
- Mrs. Green's CANNAry Cannabis Dispensary & Weed Delivery BataviaBatavia, NY · 4.8★ · 2 g$80$40/g
Acapulco Gold | LOUD High Terpene Extract Jefé Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near Mesa
Where to buy Acapulco Gold | LOUD High Terpene Extract Jefé Disposable | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Super Fog by MFused Acapulco Gold | LOUD High Terpene Extract Jefé Disposable | 2g?
- Acapulco Gold | LOUD High Terpene Extract Jefé Disposable | 2g is listed at 8 licensed dispensaries, including The GOOD Dispensary, Trulieve Phoenix Dispensary Tatum and JARS Cannabis El Mirage. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Super Fog by MFused Acapulco Gold | LOUD High Terpene Extract Jefé Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Acapulco Gold | LOUD High Terpene Extract Jefé Disposable | 2g range from $29.97 to $60.25 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Super Fog by MFused Acapulco Gold | LOUD High Terpene Extract Jefé Disposable | 2g?
- Acapulco Gold | LOUD High Terpene Extract Jefé Disposable | 2g is on menus in Arizona.