ATF | FIRE Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g by Super Fog by MFused
$35–$55
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 83.34–94.19%
- CBD
- 0.18–0.23%
- In stock at
- 33 dispensaries
- Best price per gram
- $13.75/g
Prices updated Oct 1, 2026
ATF | FIRE Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g by Super Fog by MFused is stocked at 17 dispensaries across Arizona, priced $35–$55. The lowest listed price right now is at JARS Cannabis Payson.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (29) — ATF | FIRE Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g in Arizona
- JARS Cannabis PaysonPayson, AZ · 4.9★ · 2 g$27.50$13.75/gDeal
- JARS Cannabis MesaMesa, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis East TucsonTucson, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis New RiverNew River, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis KingmanKingman, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Trulieve Phoenix Dispensary AlhambraPhoenix, AZ · 4.5★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Trulieve Mesa DispensaryMesa, AZ · 4.6★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis GlobeGlobe, AZ · 4.8★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Trulieve Tucson Dispensary Menlo ParkTucson, AZ · 4.2★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Trulieve Mesa Dispensary NorthMesa, AZ · 4.2★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Trulieve Glendale DispensaryGlendale, AZ · 4.2★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Trulieve Phoenix Dispensary TatumPhoenix, AZ · 4.2★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Sol Flower Dispensary Sun CitySun City, AZ · 4.6★ · 2 g$38.50$19.25/gDeal
- Mint Cannabis - TempeGuadalupe, AZ · 4.7★ · 2 g$50$25/g
- Mint Cannabis - MesaMesa, AZ · 4.7★ · 2 g$50$25/g
- Mint Cannabis - PhoenixPhoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$50$25/g
- Mint Cannabis - 75th AvePhoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$50$25/g
- Mint Cannabis - Northern AvePhoenix, AZ · 4.6★ · 2 g$50$25/g
- Mint Cannabis - ScottsdaleScottsdale, AZ · 4.4★ · 2 g$50$25/g
- Mint CannabisEl Mirage, AZ · 4.7★ · 2 g$50$25/g
- Mint Cannabis - East MesaMesa, AZ · 4.7★ · 2 g$50$25/g
- JARS Cannabis Phoenix AirportPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$55$27.50/g
- JARS Cannabis El MirageEl Mirage, AZ · 4.9★ · 2 g$55$27.50/g
- JARS Cannabis ArcadiaPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$55$27.50/g
- JARS Cannabis North PhoenixPhoenix, AZ · 4.8★ · 2 g$55$27.50/g
- JARS Cannabis Cave CreekPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$55$27.50/g
- JARS Cannabis PeoriaPeoria, AZ · 4.8★ · 2 g$55$27.50/g
- JARS Cannabis TollesonTolleson, AZ · 5★ · 2 g$55$27.50/g
- Trulieve Phoenix Dispensary RooseveltPhoenix, AZ · 4.3★ · 2 g$55$27.50/g
New York (4)
- THTree DispensaryWest Coxsackie, NY · 5★ · 2 g$60$30/g
- FIRELEAF DispensaryBrooklyn, NY · 4.6★ · 2 g$65$32.50/g
- Exit 31 Exotic | Utica Cannabis CompanyUtica, NY · 4.8★ · 2 g$65.49$32.74/g
- Capital District Cannabis & Wellness Schenectady DispensarySchenectady, NY · 5★ · 2 g$79.10$39.55/g
ATF | FIRE Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near Payson
Where to buy ATF | FIRE Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Super Fog by MFused ATF | FIRE Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g?
- ATF | FIRE Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g is listed at 17 licensed dispensaries, including JARS Cannabis Payson, JARS Cannabis Mesa and JARS Cannabis East Tucson. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Super Fog by MFused ATF | FIRE Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g cost?
- Menu prices for ATF | FIRE Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g range from $35 to $55 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Super Fog by MFused ATF | FIRE Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g?
- ATF | FIRE Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g is on menus in Arizona.