Bounce Back | VIBES Jefé Plus Disposable | 2g by Super Fog by MFused
$55–$55.50
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 59.74–61.35%
- CBD
- 1.84–2.08%
- In stock at
- 9 dispensaries
- Best price per gram
- $17.50/g
Prices updated Oct 2, 2026
Bounce Back | VIBES Jefé Plus Disposable | 2g by Super Fog by MFused is stocked at 4 dispensaries across Arizona, priced $55–$55.50. The lowest listed price right now is at JARS Cannabis Mesa.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (9) — Bounce Back | VIBES Jefé Plus Disposable | 2g in Arizona
- JARS Cannabis MesaMesa, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis East TucsonTucson, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis GlobeGlobe, AZ · 4.8★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis Phoenix AirportPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$55$27.50/g
- JARS Cannabis El MirageEl Mirage, AZ · 4.9★ · 2 g$55$27.50/g
- JARS Cannabis TollesonTolleson, AZ · 5★ · 2 g$55$27.50/g
- Zen Leaf Dispensary ChandlerChandler, AZ · 4.8★ · 2 g$55.50$27.75/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryMesa, AZ · 4.8★ · 2 g$55.50$27.75/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryMesa, AZ · 4.8★ · 2 g$55.50$27.75/g
Bounce Back | VIBES Jefé Plus Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near Mesa
Where to buy Bounce Back | VIBES Jefé Plus Disposable | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Super Fog by MFused Bounce Back | VIBES Jefé Plus Disposable | 2g?
- Bounce Back | VIBES Jefé Plus Disposable | 2g is listed at 4 licensed dispensaries, including JARS Cannabis Mesa, JARS Cannabis East Tucson and JARS Cannabis Globe. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Super Fog by MFused Bounce Back | VIBES Jefé Plus Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Bounce Back | VIBES Jefé Plus Disposable | 2g range from $55 to $55.50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Super Fog by MFused Bounce Back | VIBES Jefé Plus Disposable | 2g?
- Bounce Back | VIBES Jefé Plus Disposable | 2g is on menus in Arizona.