DJ Short Blueberry | FIRE Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g by Super Fog by MFused
$50–$55.50
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 84.25–84.26%
- CBD
- 0.2%
- In stock at
- 21 dispensaries
- Best price per gram
- $17.50/g
Prices updated Oct 1, 2026
DJ Short Blueberry | FIRE Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g by Super Fog by MFused is stocked at 13 dispensaries across Arizona, priced $50–$55.50. The lowest listed price right now is at JARS Cannabis Mesa.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (21) — DJ Short Blueberry | FIRE Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g in Arizona
- JARS Cannabis MesaMesa, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis East TucsonTucson, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis New RiverNew River, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis KingmanKingman, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis GlobeGlobe, AZ · 4.8★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Mint Cannabis - TempeGuadalupe, AZ · 4.7★ · 2 g$50$25/g
- Mint Cannabis - MesaMesa, AZ · 4.7★ · 2 g$50$25/g
- Mint Cannabis - PhoenixPhoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$50$25/g
- Mint Cannabis - 75th AvePhoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$50$25/g
- Mint Cannabis - Northern AvePhoenix, AZ · 4.6★ · 2 g$50$25/g
- Mint Cannabis - ScottsdaleScottsdale, AZ · 4.4★ · 2 g$50$25/g
- Mint CannabisEl Mirage, AZ · 4.7★ · 2 g$50$25/g
- Mint Cannabis - East MesaMesa, AZ · 4.7★ · 2 g$50$25/g
- JARS Cannabis Phoenix AirportPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$55$27.50/g
- JARS Cannabis El MirageEl Mirage, AZ · 4.9★ · 2 g$55$27.50/g
- JARS Cannabis ArcadiaPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$55$27.50/g
- JARS Cannabis North PhoenixPhoenix, AZ · 4.8★ · 2 g$55$27.50/g
- JARS Cannabis Cave CreekPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$55$27.50/g
- JARS Cannabis TollesonTolleson, AZ · 5★ · 2 g$55$27.50/g
- Zen Leaf Dispensary Phoenix (Dunlap Ave.)Phoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$55.50$27.75/g
- Zen Leaf Dispensary ChandlerChandler, AZ · 4.8★ · 2 g$55.50$27.75/g
DJ Short Blueberry | FIRE Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near Mesa
Where to buy DJ Short Blueberry | FIRE Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Super Fog by MFused DJ Short Blueberry | FIRE Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g?
- DJ Short Blueberry | FIRE Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g is listed at 13 licensed dispensaries, including JARS Cannabis Mesa, JARS Cannabis East Tucson and JARS Cannabis New River. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Super Fog by MFused DJ Short Blueberry | FIRE Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g cost?
- Menu prices for DJ Short Blueberry | FIRE Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g range from $50 to $55.50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Super Fog by MFused DJ Short Blueberry | FIRE Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g?
- DJ Short Blueberry | FIRE Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g is on menus in Arizona.