Faderade | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g by Super Fog by MFused
$50
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 83.74%
- CBD
- 0.17%
- In stock at
- 17 dispensaries
- Best price per gram
- $17.50/g
Prices updated Oct 1, 2026
Faderade | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g by Super Fog by MFused is stocked at 10 dispensaries across Arizona, priced $50. The lowest listed price right now is at JARS Cannabis Mesa.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (16) — Faderade | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g in Arizona
- JARS Cannabis MesaMesa, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis East TucsonTucson, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis New RiverNew River, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis KingmanKingman, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis GlobeGlobe, AZ · 4.8★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis SaffordSafford, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Mint Cannabis - TempeGuadalupe, AZ · 4.7★ · 2 g$50$25/g
- JARS Cannabis El MirageEl Mirage, AZ · 4.9★ · 2 g$50$25/g
- JARS Cannabis ArcadiaPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$50$25/g
- JARS Cannabis North PhoenixPhoenix, AZ · 4.8★ · 2 g$50$25/g
- JARS Cannabis Cave CreekPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$50$25/g
- Mint Cannabis - PhoenixPhoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$50$25/g
- JARS Cannabis PeoriaPeoria, AZ · 4.8★ · 2 g$50$25/g
- JARS Cannabis TollesonTolleson, AZ · 5★ · 2 g$50$25/g
- Mint Cannabis - Northern AvePhoenix, AZ · 4.6★ · 2 g$50$25/g
- Mint Cannabis - ScottsdaleScottsdale, AZ · 4.4★ · 2 g$50$25/g
New York (1)
- THTree DispensaryWest Coxsackie, NY · 5★ · 2 g$60$30/g
Faderade | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near Mesa
Where to buy Faderade | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Super Fog by MFused Faderade | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g?
- Faderade | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g is listed at 10 licensed dispensaries, including JARS Cannabis Mesa, JARS Cannabis East Tucson and JARS Cannabis New River. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Super Fog by MFused Faderade | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Faderade | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g range from $50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Super Fog by MFused Faderade | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g?
- Faderade | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g is on menus in Arizona.