Hawaiian Dutch | Diamond Disposable | 2g by Super Fog by MFused
$60–$60.50
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 84.62–86.65%
- CBD
- 1.33–1.51%
- In stock at
- 20 dispensaries
- Best price per gram
- $15/g
Prices updated Oct 2, 2026
Hawaiian Dutch | Diamond Disposable | 2g by Super Fog by MFused is stocked at 9 dispensaries across Arizona, priced $60–$60.50. The lowest listed price right now is at JARS Cannabis Payson.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (20) — Hawaiian Dutch | Diamond Disposable | 2g in Arizona
- JARS Cannabis PaysonPayson, AZ · 4.9★ · 2 g$30$15/gDeal
- JARS Cannabis MesaMesa, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis East TucsonTucson, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis New RiverNew River, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis KingmanKingman, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis YumaSomerton, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis GlobeGlobe, AZ · 4.8★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis SaffordSafford, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Trulieve Tucson Dispensary Menlo ParkTucson, AZ · 4.2★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis Phoenix AirportPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$60$30/g
- JARS Cannabis El MirageEl Mirage, AZ · 4.9★ · 2 g$60$30/g
- JARS Cannabis ArcadiaPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$60$30/g
- JARS Cannabis North PhoenixPhoenix, AZ · 4.8★ · 2 g$60$30/g
- JARS Cannabis Cave CreekPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$60$30/g
- JARS Cannabis PeoriaPeoria, AZ · 4.8★ · 2 g$60$30/g
- JARS Cannabis TollesonTolleson, AZ · 5★ · 2 g$60$30/g
- Zen Leaf Dispensary ChandlerChandler, AZ · 4.8★ · 2 g$60.50$30.25/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryMesa, AZ · 4.8★ · 2 g$60.50$30.25/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryMesa, AZ · 4.8★ · 2 g$60.50$30.25/g
- Zen Leaf Dispensary ArcadiaPhoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$60.50$30.25/g
Hawaiian Dutch | Diamond Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near Payson
Where to buy Hawaiian Dutch | Diamond Disposable | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Super Fog by MFused Hawaiian Dutch | Diamond Disposable | 2g?
- Hawaiian Dutch | Diamond Disposable | 2g is listed at 9 licensed dispensaries, including JARS Cannabis Payson, JARS Cannabis Mesa and JARS Cannabis East Tucson. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Super Fog by MFused Hawaiian Dutch | Diamond Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Hawaiian Dutch | Diamond Disposable | 2g range from $60 to $60.50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Super Fog by MFused Hawaiian Dutch | Diamond Disposable | 2g?
- Hawaiian Dutch | Diamond Disposable | 2g is on menus in Arizona.