Ko Kush | Liquid Diamond Disposable | 2g by Super Fog by MFused
$55
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 86.74%
- CBD
- 3.14%
- In stock at
- 13 dispensaries
- Best price per gram
- $13.75/g
Prices updated Oct 2, 2026
Ko Kush | Liquid Diamond Disposable | 2g by Super Fog by MFused is stocked at 6 dispensaries across Arizona, priced $55. The lowest listed price right now is at JARS Cannabis Payson.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (13) — Ko Kush | Liquid Diamond Disposable | 2g in Arizona
- JARS Cannabis PaysonPayson, AZ · 4.9★ · 2 g$27.50$13.75/gDeal
- JARS Cannabis MesaMesa, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis East TucsonTucson, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis New RiverNew River, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis KingmanKingman, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis GlobeGlobe, AZ · 4.8★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis SaffordSafford, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis Phoenix AirportPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$55$27.50/g
- JARS Cannabis El MirageEl Mirage, AZ · 4.9★ · 2 g$55$27.50/g
- JARS Cannabis North PhoenixPhoenix, AZ · 4.8★ · 2 g$55$27.50/g
- JARS Cannabis Cave CreekPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$55$27.50/g
- JARS Cannabis PeoriaPeoria, AZ · 4.8★ · 2 g$55$27.50/g
- JARS Cannabis TollesonTolleson, AZ · 5★ · 2 g$55$27.50/g
Ko Kush | Liquid Diamond Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near Payson
Where to buy Ko Kush | Liquid Diamond Disposable | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Super Fog by MFused Ko Kush | Liquid Diamond Disposable | 2g?
- Ko Kush | Liquid Diamond Disposable | 2g is listed at 6 licensed dispensaries, including JARS Cannabis Payson, JARS Cannabis Mesa and JARS Cannabis East Tucson. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Super Fog by MFused Ko Kush | Liquid Diamond Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Ko Kush | Liquid Diamond Disposable | 2g range from $55 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Super Fog by MFused Ko Kush | Liquid Diamond Disposable | 2g?
- Ko Kush | Liquid Diamond Disposable | 2g is on menus in Arizona.