Super Lemon Haze | Liquid Diamonds Disposable | 2g by Super Fog by MFused
$55
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 87.66%
- CBD
- 0.21%
- In stock at
- 6 dispensaries
- Best price per gram
- $13.75/g
Prices updated Oct 1, 2026
Super Lemon Haze | Liquid Diamonds Disposable | 2g by Super Fog by MFused is stocked at 3 dispensaries across Arizona, priced $55. The lowest listed price right now is at JARS Cannabis Payson.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (6) — Super Lemon Haze | Liquid Diamonds Disposable | 2g in Arizona
- JARS Cannabis PaysonPayson, AZ · 4.9★ · 2 g$27.50$13.75/gDeal
- JARS Cannabis East TucsonTucson, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis KingmanKingman, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis Phoenix AirportPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$55$27.50/g
- JARS Cannabis ArcadiaPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$55$27.50/g
- JARS Cannabis North PhoenixPhoenix, AZ · 4.8★ · 2 g$55$27.50/g
Super Lemon Haze | Liquid Diamonds Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near Payson
Where to buy Super Lemon Haze | Liquid Diamonds Disposable | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Super Fog by MFused Super Lemon Haze | Liquid Diamonds Disposable | 2g?
- Super Lemon Haze | Liquid Diamonds Disposable | 2g is listed at 3 licensed dispensaries, including JARS Cannabis Payson, JARS Cannabis East Tucson and JARS Cannabis Kingman. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Super Fog by MFused Super Lemon Haze | Liquid Diamonds Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Super Lemon Haze | Liquid Diamonds Disposable | 2g range from $55 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Super Fog by MFused Super Lemon Haze | Liquid Diamonds Disposable | 2g?
- Super Lemon Haze | Liquid Diamonds Disposable | 2g is on menus in Arizona.