Wild Watermelon | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g by Super Fog by MFused
$50
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 82%
- CBD
- 0.3%
- In stock at
- 8 dispensaries
- Best price per gram
- $12.50/g
Prices updated Oct 1, 2026
Wild Watermelon | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g by Super Fog by MFused is stocked at 4 dispensaries across Arizona, priced $50. The lowest listed price right now is at JARS Cannabis Payson.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (8) — Wild Watermelon | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g in Arizona
- JARS Cannabis PaysonPayson, AZ · 4.9★ · 2 g$25$12.50/gDeal
- JARS Cannabis East TucsonTucson, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis SaffordSafford, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis Phoenix AirportPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$50$25/g
- JARS Cannabis Cave CreekPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$50$25/g
- JARS Cannabis TollesonTolleson, AZ · 5★ · 2 g$50$25/g
- Mint Cannabis - 75th AvePhoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$50$25/g
- Mint CannabisEl Mirage, AZ · 4.7★ · 2 g$50$25/g
Wild Watermelon | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near Payson
Where to buy Wild Watermelon | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Super Fog by MFused Wild Watermelon | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g?
- Wild Watermelon | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g is listed at 4 licensed dispensaries, including JARS Cannabis Payson, JARS Cannabis East Tucson and JARS Cannabis Safford. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Super Fog by MFused Wild Watermelon | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Wild Watermelon | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g range from $50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Super Fog by MFused Wild Watermelon | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g?
- Wild Watermelon | TWISTED Liquid Diamonds Jefé Plus Disposable | 2g is on menus in Arizona.