
Sweet Supply GG#4 3.5g
$40.25
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 24.8–25.18%
- CBD
- 0.05%
- In stock at
- 67 dispensaries
- Best price per gram
- $11.50/g
Prices updated Oct 2, 2026
Sweet Supply GG#4 3.5g is stocked at 2 dispensaries across Florida, priced $40.25. The lowest listed price right now is at MÜV Cannabis Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Florida (67) — Sweet Supply GG#4 3.5g in Florida
- MÜV Cannabis DispensaryJacksonville, FL · 4.8★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryFort Myers, FL · 4.8★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryLongwood, FL · 4.8★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryApollo Beach, FL · 4.8★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensarySpring Hill, FL · 4.9★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryDeerfield Beach, FL · 4.9★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryPensacola, FL · 4.9★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryNorth Port, FL · 4.9★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryOrange City, FL · 4.9★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryBradenton, FL · 4.9★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryOrange Park, FL · 4.9★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryShalimar, FL · 4.9★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensarySt. Petersburg, FL · 4.9★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryCape Coral, FL · 4.9★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensarySarasota, FL · 4.8★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryBoynton Beach, FL · 4.9★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryOrmond Beach, FL · 4.8★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryLady Lake, FL · 4.8★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryClearwater, FL · 4.8★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryJacksonville Beach, FL · 4.8★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryLutz, FL · 4.8★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryOrlando, FL · 4.9★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryOrlando, FL · 4.8★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryPinellas Park, FL · 4.9★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryZephyrhills, FL · 4.9★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryWest Melbourne, FL · 4.8★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryBradenton, FL · 4.9★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryGainesville, FL · 4.8★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryOcala, FL · 4.8★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryTallahassee, FL · 4.8★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Dispensary Winter HavenWinter Haven, FL · 4.9★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryOrlando, FL · 4.9★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryPort Charlotte, FL · 4.8★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryPanama City Beach, FL · 4.9★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryPort Orange, FL · 4.9★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryPort Richey, FL · 4.9★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Dispensary Fort Myers - CypressFort Myers, FL · 4.9★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryStuart, FL · 4.9★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryWinter Springs, FL · 5★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
- MÜV Cannabis DispensaryTitusville, FL · 4.8★ · 3.5 g$40.25$11.50/g
Sweet Supply GG#4 3.5g by state
Prices, deals & delivery near Jacksonville
Where to buy Sweet Supply GG#4 3.5g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Sweet Supply GG#4 3.5g?
- Sweet Supply GG#4 3.5g is listed at 2 licensed dispensaries, including MÜV Cannabis Dispensary, MÜV Cannabis Dispensary and MÜV Cannabis Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Sweet Supply GG#4 3.5g cost?
- Menu prices for Sweet Supply GG#4 3.5g range from $40.25 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Sweet Supply GG#4 3.5g?
- Sweet Supply GG#4 3.5g is on menus in Florida.