Terp Talk | Chill Stixx | Air Heads | Infused Joints | 1.2g by Terp Talk
$3.75
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.2 g
- THC
- 48.06%
- CBD
- 0.11%
- In stock at
- 6 dispensaries
- Best price per gram
- $2.50/g
Prices updated Oct 1, 2026
Terp Talk | Chill Stixx | Air Heads | Infused Joints | 1.2g by Terp Talk is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $3.75. The lowest listed price right now is at Backpack Boyz Detroit.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (6)
- Backpack Boyz DetroitDetroit, MI · 4.9★ · 1.2 g$3$2.50/g
- Capital Dank Battle CreekBattle Creek, MI · 4.8★ · 1.2 g$4.50$3.75/g
- Rush CannabisOxford, MI · 5★ · 1.2 g$5$4.17/g
- Altitude Cannabis Company - Recreational Cannabis Dispensary 21+ Medical Patients are welcomed!Bay City, MI · 4.8★ · 1.2 g$5$4.17/g
- The Dude Abides MottvilleWhite Pigeon, MI · 4.9★ · 1.2 g$6.86$5.72/g
- The GroveCenter Line, MI · 4.7★ · 1.2 g$8$6.67/g
Prices, deals & delivery near Detroit
Frequently asked questions
- Where can I buy Terp Talk Terp Talk | Chill Stixx | Air Heads | Infused Joints | 1.2g?
- Terp Talk | Chill Stixx | Air Heads | Infused Joints | 1.2g is listed at 1 licensed dispensary, including Backpack Boyz Detroit, Capital Dank Battle Creek and Rush Cannabis. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Terp Talk Terp Talk | Chill Stixx | Air Heads | Infused Joints | 1.2g cost?
- Menu prices for Terp Talk | Chill Stixx | Air Heads | Infused Joints | 1.2g range from $3.75 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Terp Talk Terp Talk | Chill Stixx | Air Heads | Infused Joints | 1.2g?
- Terp Talk | Chill Stixx | Air Heads | Infused Joints | 1.2g is on menus in Michigan.