
The Network Cured Resin - Jamaican Dream (2g)
$12.49
- Category
- Concentrates
- Size
- 2 g
- In stock at
- 6 dispensaries
- Best price per gram
- $6.25/g
Prices updated Oct 1, 2026
The Network Cured Resin - Jamaican Dream (2g) is stocked at 4 dispensaries across Oregon, priced $12.49. The lowest listed price right now is at Floyd's Fine Cannabis on Broadway.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oregon (6) — The Network Cured Resin - Jamaican Dream (2g) in Oregon
- Floyd's Fine Cannabis on BroadwayPortland, OR · 4.5★ · 2 g$12.49$6.25/g
- Floyd's Fine Cannabis on SandyPortland, OR · 4.7★ · 2 g$12.49$6.25/g
- Floyd's Fine Cannabis on DivisionPortland, OR · 4.7★ · 2 g$12.49$6.25/g
- Floyd's Fine Cannabis on 28thPortland, OR · 4.3★ · 2 g$12.49$6.25/g
- Floyd's Fine Cannabis on ColumbiaPortland, OR · 4.4★ · 2 g$12.49$6.25/g
- Floyd's Fine Cannabis SlabtownPortland, OR · 4.7★ · 2 g$12.49$6.25/g
The Network Cured Resin - Jamaican Dream (2g) by state
Prices, deals & delivery near Portland
Where to buy The Network Cured Resin - Jamaican Dream (2g) by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy The Network Cured Resin - Jamaican Dream (2g)?
- The Network Cured Resin - Jamaican Dream (2g) is listed at 4 licensed dispensaries, including Floyd's Fine Cannabis on Broadway, Floyd's Fine Cannabis on Sandy and Floyd's Fine Cannabis on Division. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does The Network Cured Resin - Jamaican Dream (2g) cost?
- Menu prices for The Network Cured Resin - Jamaican Dream (2g) range from $12.49 across the dispensaries that list it.
- Which states carry The Network Cured Resin - Jamaican Dream (2g)?
- The Network Cured Resin - Jamaican Dream (2g) is on menus in Oregon.