The Pharm Mothers Milk 28g Smalls
$75.50
- Category
- Flower
- Size
- ounce
- THC
- 21.74–24.25%
- In stock at
- 4 dispensaries
- Best price per gram
- $2.70/g
Prices updated Oct 1, 2026
The Pharm Mothers Milk 28g Smalls is stocked at 3 dispensaries across Arizona, priced $75.50. The lowest listed price right now is at Zen Leaf Dispensary Phoenix (Dunlap Ave.).
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (4) — The Pharm Mothers Milk 28g Smalls in Arizona
- Zen Leaf Dispensary Phoenix (Dunlap Ave.)Phoenix, AZ · 4.7★ · 28 g$75.50$2.70/g
- Zen Leaf Dispensary ChandlerChandler, AZ · 4.8★ · 28 g$75.50$2.70/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryPrescott, AZ · 4.7★ · 28 g$75.50$2.70/g
- Zen Leaf Dispensary ArcadiaPhoenix, AZ · 4.7★ · 28 g$75.50$2.70/g
The Pharm Mothers Milk 28g Smalls by state
Prices, deals & delivery near Phoenix
Frequently asked questions
- Where can I buy The Pharm Mothers Milk 28g Smalls?
- The Pharm Mothers Milk 28g Smalls is listed at 3 licensed dispensaries, including Zen Leaf Dispensary Phoenix (Dunlap Ave.), Zen Leaf Dispensary Chandler and Zen Leaf Cannabis Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does The Pharm Mothers Milk 28g Smalls cost?
- Menu prices for The Pharm Mothers Milk 28g Smalls range from $75.50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry The Pharm Mothers Milk 28g Smalls?
- The Pharm Mothers Milk 28g Smalls is on menus in Arizona.