Cherry Frost | CHILL Disposable | 2g by Timeless Vapes
$25.97–$75.50
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 77.93–2000%
- CBD
- 0.22–2.29%
- In stock at
- 38 dispensaries
- Best price per gram
- $12.98/g
Prices updated Oct 2, 2026
Cherry Frost | CHILL Disposable | 2g by Timeless Vapes is stocked at 17 dispensaries across Arizona and Oklahoma, priced $25.97–$75.50. The lowest listed price right now is at Next Elevation Dispo.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (26) — Cherry Frost | CHILL Disposable | 2g in Arizona
- Mint Cannabis - TempeGuadalupe, AZ · 4.7★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- Mint Cannabis - MesaMesa, AZ · 4.7★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- Sol Flower Dispensary UniversityTempe, AZ · 4.6★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- Sol Flower Dispensary Sun CitySun City, AZ · 4.6★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- Mint Cannabis - ScottsdaleScottsdale, AZ · 4.4★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- Mint Cannabis - BuckeyeBuckeye, AZ · 4.6★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- Sol Flower Dispensary 32nd & SheaPhoenix, AZ · 4.6★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- Mint CannabisEl Mirage, AZ · 4.7★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- Mint Cannabis - East MesaMesa, AZ · 4.7★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- Trulieve Phoenix Dispensary AlhambraPhoenix, AZ · 4.5★ · 2 g$45$22.50/gDeal
- Trulieve Peoria DispensaryPeoria, AZ · 4.7★ · 2 g$45$22.50/gDeal
- Trulieve Avondale DispensaryAvondale, AZ · 4.3★ · 2 g$45$22.50/gDeal
- Trulieve Phoenix Dispensary North MountainPhoenix, AZ · 4.2★ · 2 g$45$22.50/gDeal
- Trulieve Tucson Dispensary Menlo ParkTucson, AZ · 4.2★ · 2 g$45$22.50/gDeal
- Trulieve Glendale DispensaryGlendale, AZ · 4.2★ · 2 g$45$22.50/gDeal
- Trulieve Apache Junction DispensaryApache Junction, AZ · 4.3★ · 2 g$45$22.50/gDeal
- Trulieve Phoenix Dispensary TatumPhoenix, AZ · 4.2★ · 2 g$45$22.50/gDeal
- Trulieve Cottonwood DispensaryCottonwood, AZ · 4.3★ · 2 g$46.20$23.10/gDeal
- Trulieve Sierra Vista DispensarySierra Vista, AZ · 4.4★ · 2 g$46.20$23.10/gDeal
- Trulieve Maricopa DispensaryMaricopa, AZ · 3.3★ · 2 g$46.20$23.10/gDeal
- Trulieve Phoenix Dispensary RooseveltPhoenix, AZ · 4.3★ · 2 g$75$37.50/g
- Zen Leaf Dispensary Phoenix (Dunlap Ave.)Phoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$75.50$37.75/g
- Zen Leaf Dispensary ChandlerChandler, AZ · 4.8★ · 2 g$75.50$37.75/g
- Zen Leaf Dispensary Phoenix (Cave Creek Rd.)Phoenix, AZ · 4.6★ · 2 g$75.50$37.75/g
- Zen Leaf Dispensary ArcadiaPhoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$75.50$37.75/g
- Trulieve Casa Grande DispensaryCasa Grande, AZ · 4★ · 2 g$77$38.50/g
Oklahoma (9)
- Next Elevation DispoMoore, OK · 4.7★ · 2 g$25.97$12.98/g
- Green PlusOklahoma City, OK · 4.7★ · 2 g$25.97$12.98/g
- Green plus 59th/Next elevationOklahoma City, OK · 4.8★ · 2 g$25.97$12.98/g
- EuphoraTulsa, OK · 4.8★ · 2 g$26.99$13.49/gDeal
- EuphoraTulsa, OK · 4.8★ · 2 g$26.99$13.49/gDeal
- Mango Cannabis Marijuana Weed Dispensary LawtonLawton, OK · 5★ · 2 g$29.99$14.99/g
- Likewise Cannabis May Avenue - OKC Drive-Thru DispensaryOklahoma City, OK · 4.9★ · 2 g$29.99$14.99/g
- Mango Cannabis Medical Weed Dispensary BixbyBixby, OK · 5★ · 2 g$29.99$14.99/g
- Snaxland DispensaryOklahoma City, OK · 4.8★ · 2 g$30$15/g
New Jersey (3)
- Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJElmwood Park, NJ · 5★ · 2 g$99$49.50/g
- Taste of Earth DispensaryBuena, NJ · 4.8★ · 2 g$99$49.50/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryElizabeth, NJ · 4.7★ · 2 g$99.50$49.75/g
Cherry Frost | CHILL Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near Moore
Where to buy Cherry Frost | CHILL Disposable | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Timeless Vapes Cherry Frost | CHILL Disposable | 2g?
- Cherry Frost | CHILL Disposable | 2g is listed at 17 licensed dispensaries, including Next Elevation Dispo, Green Plus and Green plus 59th/Next elevation. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Timeless Vapes Cherry Frost | CHILL Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Cherry Frost | CHILL Disposable | 2g range from $25.97 to $75.50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Timeless Vapes Cherry Frost | CHILL Disposable | 2g?
- Cherry Frost | CHILL Disposable | 2g is on menus in Arizona and Oklahoma.