Papayahuasca | T2 Disposable | 2g by Timeless Vapes
$25.97–$75.50
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 83.29–2000%
- CBD
- 0.23–2.92%
- In stock at
- 26 dispensaries
- Best price per gram
- $12.98/g
Prices updated Oct 2, 2026
Papayahuasca | T2 Disposable | 2g by Timeless Vapes is stocked at 11 dispensaries across Arizona and Oklahoma, priced $25.97–$75.50. The lowest listed price right now is at Next Elevation Dispo.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (17) — Papayahuasca | T2 Disposable | 2g in Arizona
- JARS Cannabis East TucsonTucson, AZ · 4.9★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- Mint Cannabis - MesaMesa, AZ · 4.7★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- JARS Cannabis El MirageEl Mirage, AZ · 4.9★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- JARS Cannabis New RiverNew River, AZ · 4.9★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- JARS Cannabis KingmanKingman, AZ · 4.9★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- JARS Cannabis Cave CreekPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- Mint Cannabis - PhoenixPhoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- JARS Cannabis PeoriaPeoria, AZ · 4.8★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- JARS Cannabis YumaSomerton, AZ · 4.9★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- Mint Cannabis - 75th AvePhoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- Mint Cannabis - Northern AvePhoenix, AZ · 4.6★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- Mint Cannabis - ScottsdaleScottsdale, AZ · 4.4★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- Mint Cannabis - East MesaMesa, AZ · 4.7★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- Trulieve Glendale DispensaryGlendale, AZ · 4.2★ · 2 g$45$22.50/gDeal
- Zen Leaf Dispensary Phoenix (Dunlap Ave.)Phoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$75.50$37.75/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryMesa, AZ · 4.8★ · 2 g$75.50$37.75/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryMesa, AZ · 4.8★ · 2 g$75.50$37.75/g
Oklahoma (9) — Papayahuasca | T2 Disposable | 2g in Oklahoma
- Next Elevation DispoMoore, OK · 4.7★ · 2 g$25.97$12.98/g
- Green PlusOklahoma City, OK · 4.7★ · 2 g$25.97$12.98/g
- Green plus 59th/Next elevationOklahoma City, OK · 4.8★ · 2 g$25.97$12.98/g
- EuphoraTulsa, OK · 4.8★ · 2 g$26.99$13.49/gDeal
- EuphoraTulsa, OK · 4.8★ · 2 g$26.99$13.49/gDeal
- Likewise Cannabis May Avenue - OKC Drive-Thru DispensaryOklahoma City, OK · 4.9★ · 2 g$29.99$14.99/g
- Mango Cannabis Medical Weed Dispensary BixbyBixby, OK · 5★ · 2 g$29.99$14.99/g
- Next Elevation 2Norman, OK · 4.5★ · 2 g$30.24$15.12/g
- Next Elevation inc llcNorman, OK · 2 g$30.24$15.12/g
Papayahuasca | T2 Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near Moore
Where to buy Papayahuasca | T2 Disposable | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Timeless Vapes Papayahuasca | T2 Disposable | 2g?
- Papayahuasca | T2 Disposable | 2g is listed at 11 licensed dispensaries, including Next Elevation Dispo, Green Plus and Green plus 59th/Next elevation. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Timeless Vapes Papayahuasca | T2 Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Papayahuasca | T2 Disposable | 2g range from $25.97 to $75.50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Timeless Vapes Papayahuasca | T2 Disposable | 2g?
- Papayahuasca | T2 Disposable | 2g is on menus in Arizona and Oklahoma.