Sour Diesel | T2 Disposable | 2g by Timeless Vapes
$25.97–$37.50
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 86.85–2000%
- CBD
- 0.22–2.55%
- In stock at
- 31 dispensaries
- Best price per gram
- $12.98/g
Prices updated Oct 2, 2026
Sour Diesel | T2 Disposable | 2g by Timeless Vapes is stocked at 13 dispensaries across Arizona and Oklahoma, priced $25.97–$37.50. The lowest listed price right now is at Green Plus.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (15) — Sour Diesel | T2 Disposable | 2g in Arizona
- JARS Cannabis Phoenix AirportPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- Mint Cannabis - TempeGuadalupe, AZ · 4.7★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- Mint Cannabis - MesaMesa, AZ · 4.7★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- JARS Cannabis ArcadiaPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- JARS Cannabis North PhoenixPhoenix, AZ · 4.8★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- Mint Cannabis - PhoenixPhoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- Mint Cannabis - 75th AvePhoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- Mint Cannabis - Northern AvePhoenix, AZ · 4.6★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- Sol Flower Dispensary UniversityTempe, AZ · 4.6★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- Sol Flower Dispensary Sun CitySun City, AZ · 4.6★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- Mint Cannabis - ScottsdaleScottsdale, AZ · 4.4★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- JARS Cannabis SaffordSafford, AZ · 4.9★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- Sol Flower Dispensary 32nd & SheaPhoenix, AZ · 4.6★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- Mint CannabisEl Mirage, AZ · 4.7★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- Mint Cannabis - East MesaMesa, AZ · 4.7★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
Oklahoma (10) — Sour Diesel | T2 Disposable | 2g in Oklahoma
- Green PlusOklahoma City, OK · 4.7★ · 2 g$25.97$12.98/g
- Green plus 59th/Next elevationOklahoma City, OK · 4.8★ · 2 g$25.97$12.98/g
- Lotus Gold Cannabis Co.Oklahoma City, OK · 4.6★ · 2 g$30$15/g
- Lotus Gold Cannabis Co.Shawnee, OK · 4.4★ · 2 g$30$15/g
- Snaxland DispensaryOklahoma City, OK · 4.8★ · 2 g$30$15/g
- Lotus Gold Cannabis CoEdmond, OK · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- Next Elevation 2Norman, OK · 4.5★ · 2 g$30.24$15.12/g
- Next Elevation inc llcNorman, OK · 2 g$30.24$15.12/g
- Friendly Market Dispensary & Kratom Shop on HefnerOklahoma City, OK · 4.4★ · 2 g$35$17.50/g
- Friendly Market Dispensary & Kratom Shop on PorterNorman, OK · 4.6★ · 2 g$36$18/g
Illinois (3)
- EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - RosemontRosemont, IL · 4.7★ · 2 g$62.30$31.15/gDeal
- Mint Cannabis - WillowbrookWillowbrook, IL · 4.9★ · 2 g$62.30$31.15/gDeal
- Prairie Cannabis Dispensary Chicago South LoopChicago, IL · 4.9★ · 2 g$66.75$33.38/gDeal
New Jersey (3)
- Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJElmwood Park, NJ · 5★ · 2 g$99$49.50/g
- Illicit Gardens Dispensary Carlstadt NJCarlstadt, NJ · 5★ · 2 g$99$49.50/g
- Monteverde NJRed Bank, NJ · 4.7★ · 2 g$100$50/g
Sour Diesel | T2 Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near Oklahoma City
- Cheapest flower in Oklahoma City
- Cheapest carts & vapes in Oklahoma City
- Cheapest edibles in Oklahoma City
- Cheapest pre-rolls in Oklahoma City
- Cheapest concentrates in Oklahoma City
- Cheapest infused pre-rolls in Oklahoma City
- Cheapest weed in Oklahoma City
- Cheap ounces in Oklahoma City
- Oklahoma City cannabis prices
- Weed deals in Oklahoma City (760)
Where to buy Sour Diesel | T2 Disposable | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Timeless Vapes Sour Diesel | T2 Disposable | 2g?
- Sour Diesel | T2 Disposable | 2g is listed at 13 licensed dispensaries, including Green Plus, Green plus 59th/Next elevation and Lotus Gold Cannabis Co.. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Timeless Vapes Sour Diesel | T2 Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Sour Diesel | T2 Disposable | 2g range from $25.97 to $37.50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Timeless Vapes Sour Diesel | T2 Disposable | 2g?
- Sour Diesel | T2 Disposable | 2g is on menus in Arizona and Oklahoma.