Triple Hamburger | Infused Joints | 1g each | 5pk
$8.57–$8.64
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 5 g
- THC
- 19.3%
- In stock at
- 5 dispensaries
- Best price per gram
- $1.71/g
Prices updated Oct 1, 2026
Triple Hamburger | Infused Joints | 1g each | 5pk is stocked at 2 dispensaries across Oklahoma, priced $8.57–$8.64. The lowest listed price right now is at GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATION.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oklahoma (5) — Triple Hamburger | Infused Joints | 1g each | 5pk in Oklahoma
- GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATIONTuttle, OK · 4.7★ · 5 g$8.57$1.71/g
- Big A Buds TuttleTuttle, OK · 4.7★ · 5 g$8.57$1.71/g
- Next Elevation 2Norman, OK · 4.5★ · 5 g$8.64$1.73/g
- Next Elevation inc llcNorman, OK · 5 g$8.64$1.73/g
- The Highest ChoiceArdmore, OK · 4.7★ · 5 g$10$2/g
Triple Hamburger | Infused Joints | 1g each | 5pk by state
Prices, deals & delivery near Tuttle
Frequently asked questions
- Where can I buy Triple Hamburger | Infused Joints | 1g each | 5pk?
- Triple Hamburger | Infused Joints | 1g each | 5pk is listed at 2 licensed dispensaries, including GREEN PLUS Powered By NEXT ELEVATION, Big A Buds Tuttle and Next Elevation 2. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Triple Hamburger | Infused Joints | 1g each | 5pk cost?
- Menu prices for Triple Hamburger | Infused Joints | 1g each | 5pk range from $8.57 to $8.64 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Triple Hamburger | Infused Joints | 1g each | 5pk?
- Triple Hamburger | Infused Joints | 1g each | 5pk is on menus in Oklahoma.