Tropicana Cookies | Disposable | 2g
$46
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 75.24%
- CBD
- 0.4%
- In stock at
- 5 dispensaries
- Best price per gram
- $14/g
Prices updated Oct 1, 2026
Tropicana Cookies | Disposable | 2g is stocked at 2 dispensaries across Oregon, priced $46. The lowest listed price right now is at The Cannabis Store.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oregon (2) — Tropicana Cookies | Disposable | 2g in Oregon
- Kaleafa Cannabis Weed Dispensary WoodstockPortland, OR · 4.6★ · 2 g$46$23/g
- Kaleafa Cannabis Weed Dispensary AshlandAshland, OR · 4.7★ · 2 g$46$23/g
New Jersey (2)
- Monteverde NJRed Bank, NJ · 4.7★ · 2 g$56$28/g
- Taste of Earth DispensaryBuena, NJ · 4.8★ · 2 g$60$30/g
New Mexico (1)
- The Cannabis StoreCarlsbad, NM · 4.9★ · 2 g$28$14/g
Tropicana Cookies | Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near Carlsbad
Frequently asked questions
- Where can I buy Tropicana Cookies | Disposable | 2g?
- Tropicana Cookies | Disposable | 2g is listed at 2 licensed dispensaries, including The Cannabis Store, Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Woodstock and Kaleafa Cannabis Weed Dispensary Ashland. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Tropicana Cookies | Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Tropicana Cookies | Disposable | 2g range from $46 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Tropicana Cookies | Disposable | 2g?
- Tropicana Cookies | Disposable | 2g is on menus in Oregon.