Peaches N Cream | Botanica Blends | AIO | Indica-Hybrid | 2g by turn
$35–$60
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 90.35–92.64%
- CBD
- 3.16–3.31%
- In stock at
- 12 dispensaries
- Best price per gram
- $17.50/g
Prices updated Oct 2, 2026
Peaches N Cream | Botanica Blends | AIO | Indica-Hybrid | 2g by turn is stocked at 12 dispensaries across Arizona, priced $35–$60. The lowest listed price right now is at Sol Flower Dispensary McClintock.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (12) — Peaches N Cream | Botanica Blends | AIO | Indica-Hybrid | 2g in Arizona
- Sol Flower Dispensary McClintockTempe, AZ · 4.6★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Sol Flower Dispensary UniversityTempe, AZ · 4.6★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Sol Flower Dispensary Sun CitySun City, AZ · 4.6★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Sol Flower Dispensary Scottsdale AirparkScottsdale, AZ · 4.6★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Sol Flower Dispensary 32nd & SheaPhoenix, AZ · 4.6★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Trulieve Peoria DispensaryPeoria, AZ · 4.7★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Baseline DispensaryGuadalupe, AZ · 4.4★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Scottsdale DispensaryScottsdale, AZ · 4.3★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Glendale DispensaryGlendale, AZ · 4.2★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Phoenix Dispensary AlhambraPhoenix, AZ · 4.5★ · 2 g$60$30/g
- Trulieve Phoenix Dispensary North MountainPhoenix, AZ · 4.2★ · 2 g$60$30/g
- Trulieve Phoenix Dispensary TatumPhoenix, AZ · 4.2★ · 2 g$60$30/g
Peaches N Cream | Botanica Blends | AIO | Indica-Hybrid | 2g by state
Prices, deals & delivery near Tempe
Where to buy Peaches N Cream | Botanica Blends | AIO | Indica-Hybrid | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy turn Peaches N Cream | Botanica Blends | AIO | Indica-Hybrid | 2g?
- Peaches N Cream | Botanica Blends | AIO | Indica-Hybrid | 2g is listed at 12 licensed dispensaries, including Sol Flower Dispensary McClintock, Sol Flower Dispensary University and Sol Flower Dispensary Sun City. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does turn Peaches N Cream | Botanica Blends | AIO | Indica-Hybrid | 2g cost?
- Menu prices for Peaches N Cream | Botanica Blends | AIO | Indica-Hybrid | 2g range from $35 to $60 across the dispensaries that list it.
- Which states carry turn Peaches N Cream | Botanica Blends | AIO | Indica-Hybrid | 2g?
- Peaches N Cream | Botanica Blends | AIO | Indica-Hybrid | 2g is on menus in Arizona.