Unicorn Party | Botanica Blends | AIO | Sativa by turn
$35–$60
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 90.65–90.82%
- CBD
- 3.16–3.29%
- In stock at
- 7 dispensaries
- Best price per gram
- $17.50/g
Prices updated Oct 1, 2026
Unicorn Party | Botanica Blends | AIO | Sativa by turn is stocked at 7 dispensaries across Arizona, priced $35–$60. The lowest listed price right now is at Sol Flower Dispensary Scottsdale Airpark.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (7) — Unicorn Party | Botanica Blends | AIO | Sativa in Arizona
- Sol Flower Dispensary Scottsdale AirparkScottsdale, AZ · 4.6★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Sol Flower Dispensary 32nd & SheaPhoenix, AZ · 4.6★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Trulieve Baseline DispensaryGuadalupe, AZ · 4.4★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Glendale DispensaryGlendale, AZ · 4.2★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Phoenix Dispensary AlhambraPhoenix, AZ · 4.5★ · 2 g$60$30/g
- Trulieve Phoenix Dispensary North MountainPhoenix, AZ · 4.2★ · 2 g$60$30/g
- Trulieve Phoenix Dispensary TatumPhoenix, AZ · 4.2★ · 2 g$60$30/g
Unicorn Party | Botanica Blends | AIO | Sativa by state
Prices, deals & delivery near Scottsdale
Where to buy Unicorn Party | Botanica Blends | AIO | Sativa by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy turn Unicorn Party | Botanica Blends | AIO | Sativa?
- Unicorn Party | Botanica Blends | AIO | Sativa is listed at 7 licensed dispensaries, including Sol Flower Dispensary Scottsdale Airpark, Sol Flower Dispensary 32nd & Shea and Trulieve Baseline Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does turn Unicorn Party | Botanica Blends | AIO | Sativa cost?
- Menu prices for Unicorn Party | Botanica Blends | AIO | Sativa range from $35 to $60 across the dispensaries that list it.
- Which states carry turn Unicorn Party | Botanica Blends | AIO | Sativa?
- Unicorn Party | Botanica Blends | AIO | Sativa is on menus in Arizona.