White Pineapple | Botanica Blends | AIO | Indica by turn
$35–$60
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 90.13–91.92%
- CBD
- 3.14–3.3%
- In stock at
- 11 dispensaries
- Best price per gram
- $17.50/g
Prices updated Oct 2, 2026
White Pineapple | Botanica Blends | AIO | Indica by turn is stocked at 11 dispensaries across Arizona, priced $35–$60. The lowest listed price right now is at Sol Flower Dispensary McClintock.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (11) — White Pineapple | Botanica Blends | AIO | Indica in Arizona
- Sol Flower Dispensary McClintockTempe, AZ · 4.6★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Sol Flower Dispensary UniversityTempe, AZ · 4.6★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Sol Flower Dispensary Sun CitySun City, AZ · 4.6★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Sol Flower Dispensary Scottsdale AirparkScottsdale, AZ · 4.6★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Sol Flower Dispensary 32nd & SheaPhoenix, AZ · 4.6★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Trulieve Peoria DispensaryPeoria, AZ · 4.7★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Scottsdale DispensaryScottsdale, AZ · 4.3★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Avondale DispensaryAvondale, AZ · 4.3★ · 2 g$60$30/g
- Trulieve Phoenix Dispensary North MountainPhoenix, AZ · 4.2★ · 2 g$60$30/g
- Trulieve Phoenix Dispensary RooseveltPhoenix, AZ · 4.3★ · 2 g$60$30/g
- Trulieve Phoenix Dispensary TatumPhoenix, AZ · 4.2★ · 2 g$60$30/g
White Pineapple | Botanica Blends | AIO | Indica by state
Prices, deals & delivery near Tempe
Where to buy White Pineapple | Botanica Blends | AIO | Indica by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy turn White Pineapple | Botanica Blends | AIO | Indica?
- White Pineapple | Botanica Blends | AIO | Indica is listed at 11 licensed dispensaries, including Sol Flower Dispensary McClintock, Sol Flower Dispensary University and Sol Flower Dispensary Sun City. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does turn White Pineapple | Botanica Blends | AIO | Indica cost?
- Menu prices for White Pineapple | Botanica Blends | AIO | Indica range from $35 to $60 across the dispensaries that list it.
- Which states carry turn White Pineapple | Botanica Blends | AIO | Indica?
- White Pineapple | Botanica Blends | AIO | Indica is on menus in Arizona.