TWISTED Liquid Diamonds 2g Jefé - Baja Blazed
$35–$37.50
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 80.12–94.01%
- CBD
- 0.32–1.92%
- In stock at
- 8 dispensaries
- Best price per gram
- $17.50/g
Prices updated Oct 1, 2026
TWISTED Liquid Diamonds 2g Jefé - Baja Blazed is stocked at 4 dispensaries across Arizona, priced $35–$37.50. The lowest listed price right now is at Sol Flower Dispensary McClintock.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (6) — TWISTED Liquid Diamonds 2g Jefé - Baja Blazed in Arizona
- Sol Flower Dispensary McClintockTempe, AZ · 4.6★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Sol Flower Dispensary UniversityTempe, AZ · 4.6★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Sol Flower Dispensary 32nd & SheaPhoenix, AZ · 4.6★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Earth's Healing SouthTucson, AZ · 4.8★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- Earth's Healing NorthTucson, AZ · 4.8★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- Deeply Rooted Boutique Cannabis CompanyEl Mirage, AZ · 4.8★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
New York (2)
- Greenery SpotJohnson City, NY · 4.8★ · 2 g$65$32.50/g
- Flynnstoned Cannabis Company - Midtown EastNew York, NY · 4.9★ · 2 g$70$35/g
TWISTED Liquid Diamonds 2g Jefé - Baja Blazed by state
Prices, deals & delivery near Tempe
Frequently asked questions
- Where can I buy TWISTED Liquid Diamonds 2g Jefé - Baja Blazed?
- TWISTED Liquid Diamonds 2g Jefé - Baja Blazed is listed at 4 licensed dispensaries, including Sol Flower Dispensary McClintock, Sol Flower Dispensary University and Sol Flower Dispensary 32nd & Shea. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does TWISTED Liquid Diamonds 2g Jefé - Baja Blazed cost?
- Menu prices for TWISTED Liquid Diamonds 2g Jefé - Baja Blazed range from $35 to $37.50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry TWISTED Liquid Diamonds 2g Jefé - Baja Blazed?
- TWISTED Liquid Diamonds 2g Jefé - Baja Blazed is on menus in Arizona.