Knockout Kush | Flower | 3.5g by TYSON 2.0
$44
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 25%
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $12.57/g
Prices updated Oct 1, 2026
Knockout Kush | Flower | 3.5g by TYSON 2.0 is stocked at 1 dispensary across New York, priced $44. The lowest listed price right now is at Flynnstoned Cannabis Company - Midtown East.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (2)
- Flynnstoned Cannabis Company - Midtown EastNew York, NY · 4.9★ · 3.5 g$44$12.57/g
- FlynnStoned Cannabis North SyracuseSyracuse, NY · 4.8★ · 3.5 g$44$12.57/g
Prices, deals & delivery near New York
Frequently asked questions
- Where can I buy TYSON 2.0 Knockout Kush | Flower | 3.5g?
- Knockout Kush | Flower | 3.5g is listed at 1 licensed dispensary, including Flynnstoned Cannabis Company - Midtown East and FlynnStoned Cannabis North Syracuse. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does TYSON 2.0 Knockout Kush | Flower | 3.5g cost?
- Menu prices for Knockout Kush | Flower | 3.5g range from $44 across the dispensaries that list it.
- Which states carry TYSON 2.0 Knockout Kush | Flower | 3.5g?
- Knockout Kush | Flower | 3.5g is on menus in New York.