1.2g Bubble Hash Infused Pre-Roll - Cap Junky by Uplyfted Cannabis Co
$20
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.2 g
- THC
- 43.19%
- In stock at
- 5 dispensaries
- Best price per gram
- $10.42/g
Prices updated Oct 1, 2026
1.2g Bubble Hash Infused Pre-Roll - Cap Junky by Uplyfted Cannabis Co is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $20. The lowest listed price right now is at Border Buds.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (5)
- Border BudsNew Buffalo, MI · 4.9★ · 1.2 g$12.50$10.42/gDeal
- NAR CannabisInkster, MI · 4.9★ · 1.2 g$15$12.50/g
- Moses Roses in EastpointeEastpointe, MI · 4.9★ · 1.2 g$18$15/g
- Moses Roses – Recreational Cannabis Dispensary in WaterfordWaterford Township, MI · 4.6★ · 1.2 g$20$16.67/g
- Moses Roses - Recreational Cannabis Dispensary in ChesaningChesaning, MI · 4.3★ · 1.2 g$20$16.67/g
Prices, deals & delivery near New Buffalo
- Cheapest flower in New Buffalo
- Cheapest carts & vapes in New Buffalo
- Cheapest edibles in New Buffalo
- Cheapest pre-rolls in New Buffalo
- Cheapest concentrates in New Buffalo
- Cheapest infused pre-rolls in New Buffalo
- Cheapest weed in New Buffalo
- Cheap ounces in New Buffalo
- New Buffalo cannabis prices
- Weed deals in New Buffalo (4385)
Frequently asked questions
- Where can I buy Uplyfted Cannabis Co 1.2g Bubble Hash Infused Pre-Roll - Cap Junky?
- 1.2g Bubble Hash Infused Pre-Roll - Cap Junky is listed at 1 licensed dispensary, including Border Buds, NAR Cannabis and Moses Roses in Eastpointe. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Uplyfted Cannabis Co 1.2g Bubble Hash Infused Pre-Roll - Cap Junky cost?
- Menu prices for 1.2g Bubble Hash Infused Pre-Roll - Cap Junky range from $20 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Uplyfted Cannabis Co 1.2g Bubble Hash Infused Pre-Roll - Cap Junky?
- 1.2g Bubble Hash Infused Pre-Roll - Cap Junky is on menus in Michigan.