Vapin Ape | Pineapple Haze Full Spectrum | Disposable | 2g
$20–$30
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 75.87–90%
- CBD
- 0.16–0.31%
- In stock at
- 23 dispensaries
- Best price per gram
- $10/g
Prices updated Oct 2, 2026
Vapin Ape | Pineapple Haze Full Spectrum | Disposable | 2g is stocked at 9 dispensaries across Michigan, priced $20–$30. The lowest listed price right now is at GreenGold Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (22) — Vapin Ape | Pineapple Haze Full Spectrum | Disposable | 2g in Michigan
- GreenGold DispensaryPortage, MI · 4.9★ · 2 g$20$10/g
- High Profile - MuskegonMuskegon, MI · 4.7★ · 2 g$21$10.50/gDeal
- Cookies Grand Rapids DispensaryGrand Rapids, MI · 4.7★ · 2 g$22.50$11.25/g
- NOXX Cannabis Plainfield Ave - Grand Rapids DispensaryGrand Rapids, MI · 4.7★ · 2 g$22.50$11.25/g
- Nirvana Cannabis - MarquetteMarquette, MI · 4.9★ · 2 g$22.50$11.25/g
- Quality Roots Cannabis Dispensary - BerkleyBerkley, MI · 4.9★ · 2 g$23$11.50/g
- Quality RootsMadison Heights, MI · 4.9★ · 2 g$23$11.50/g
- Bloom City Club Sturgis DispensarySturgis, MI · 4.8★ · 2 g$23$11.50/g
- Crafted Leaf CannabisGrand Rapids, MI · 4.9★ · 2 g$24$12/g
- Nature's RemedyFerndale, MI · 4.9★ · 2 g$25$12.50/g
- Planet 59Waterford Township, MI · 4.7★ · 2 g$25$12.50/g
- Moses Roses in EastpointeEastpointe, MI · 4.9★ · 2 g$25$12.50/g
- Bloom City ClubKalamazoo, MI · 4.9★ · 2 g$27$13.50/g
- Stash House Cannabis Store- Traverse CityTraverse City, MI · 4.8★ · 2 g$27$13.50/g
- High Profile - BuchananBuchanan, MI · 4.6★ · 2 g$30$15/g
- High Profile - IronwoodIronwood, MI · 4.6★ · 2 g$30$15/g
- High Profile - WebbervilleWebberville, MI · 4.5★ · 2 g$30$15/g
- Liberty Cannabis Dispensary Madison HeightsMadison Heights, MI · 4.7★ · 2 g$30$15/g
- High Profile - Grand Rapids (Division)Grand Rapids, MI · 4.5★ · 2 g$30$15/g
- High Profile of Kalamazoo - W Michigan Ave DispensaryKalamazoo, MI · 4.7★ · 2 g$30$15/g
- High Profile of Grand Rapids - Leonard St DispensaryGrand Rapids, MI · 4.5★ · 2 g$30$15/g
- Liberty Cannabis Dispensary DetroitDetroit, MI · 4.4★ · 2 g$35$17.50/g
Illinois (1)
- EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenryMcHenry, IL · 4.6★ · 2 g$56$28/gDeal
Vapin Ape | Pineapple Haze Full Spectrum | Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near Portage
Where to buy Vapin Ape | Pineapple Haze Full Spectrum | Disposable | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Vapin Ape | Pineapple Haze Full Spectrum | Disposable | 2g?
- Vapin Ape | Pineapple Haze Full Spectrum | Disposable | 2g is listed at 9 licensed dispensaries, including GreenGold Dispensary, High Profile - Muskegon and Cookies Grand Rapids Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Vapin Ape | Pineapple Haze Full Spectrum | Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Vapin Ape | Pineapple Haze Full Spectrum | Disposable | 2g range from $20 to $30 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Vapin Ape | Pineapple Haze Full Spectrum | Disposable | 2g?
- Vapin Ape | Pineapple Haze Full Spectrum | Disposable | 2g is on menus in Michigan.