Exotic Yuzu 2:1 [10 pack] - MI by Wana Edibles
$16.15
- Category
- Edibles
- Size
- 45 g
- THC
- 10%
- CBD
- 20%
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $0.36/g
Prices updated Oct 1, 2026
Exotic Yuzu 2:1 [10 pack] - MI by Wana Edibles is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $16.15. The lowest listed price right now is at High in the Pines.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (2)
- High in the PinesBaldwin, MI · 4.6★ · 45 g$16$0.36/g
- The Green Door - KalamazooKalamazoo, MI · 4.8★ · 45 g$16.15$0.36/g
Prices, deals & delivery near Baldwin
Frequently asked questions
- Where can I buy Wana Edibles Exotic Yuzu 2:1 [10 pack] - MI?
- Exotic Yuzu 2:1 [10 pack] - MI is listed at 1 licensed dispensary, including High in the Pines and The Green Door - Kalamazoo. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Wana Edibles Exotic Yuzu 2:1 [10 pack] - MI cost?
- Menu prices for Exotic Yuzu 2:1 [10 pack] - MI range from $16.15 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Wana Edibles Exotic Yuzu 2:1 [10 pack] - MI?
- Exotic Yuzu 2:1 [10 pack] - MI is on menus in Michigan.