XVapes- Melon Baller (Hybrid) All-In-One Vape | 4g by XVapes
$42.18–$49
- Category
- Vape Pens
- Size
- 4 g
- THC
- 68–85.5%
- In stock at
- 12 dispensaries
- Best price per gram
- $8.75/g
Prices updated Oct 2, 2026
XVapes- Melon Baller (Hybrid) All-In-One Vape | 4g by XVapes is stocked at 4 dispensaries across Colorado, priced $42.18–$49. The lowest listed price right now is at Ripple Cannabis Co.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (12) — XVapes- Melon Baller (Hybrid) All-In-One Vape | 4g in Colorado
- Ripple Cannabis CoColorado Springs, CO · 4.7★ · 4 g$35$8.75/g
- Magnolia Road Cannabis Co. Boulder DispensaryBoulder, CO · 4.7★ · 4 g$42.18$10.54/g
- Silver Stem Fine Cannabis Littleton Medical & Recreational Marijuana DispensaryLittleton, CO · 4.4★ · 4 g$49$12.25/g
- Silver Stem Fine Cannabis Denver East Aurora Cannabis DispensaryDenver, CO · 4.6★ · 4 g$49$12.25/g
- Silver Stem Fine Cannabis Quincy Ave Denver South Marijuana DispensaryDenver, CO · 4.5★ · 4 g$49$12.25/g
- Silver Stem Fine Cannabis Northfield Commerce City Area DispensaryCommerce City, CO · 4.7★ · 4 g$49$12.25/g
- Terrapin Care StationDenver, CO · 4.3★ · 4 g$49$12.25/g
- Silver Stem Fine Cannabis Sheridan Englewood DispensarySheridan, CO · 4.5★ · 4 g$49$12.25/g
- Silver Stem Fine Cannabis Broadmoor Downtown Recreational DispensaryColorado Springs, CO · 4.7★ · 4 g$49$12.25/g
- Silver Stem Fine Cannabis Bonnie Brae Marijuana DispensaryDenver, CO · 4.6★ · 4 g$49$12.25/g
- Bubble Smith HashDenver, CO · 3★ · 4 g$49$12.25/g
- Lightshade Rec DispensaryAurora, CO · 4.7★ · 4 g$60$15/g
XVapes- Melon Baller (Hybrid) All-In-One Vape | 4g by state
Prices, deals & delivery near Colorado Springs
- Cheapest flower in Colorado Springs
- Cheapest carts & vapes in Colorado Springs
- Cheapest edibles in Colorado Springs
- Cheapest pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest concentrates in Colorado Springs
- Cheapest infused pre-rolls in Colorado Springs
- Cheapest weed in Colorado Springs
- Cheap ounces in Colorado Springs
- Colorado Springs cannabis prices
Where to buy XVapes- Melon Baller (Hybrid) All-In-One Vape | 4g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy XVapes XVapes- Melon Baller (Hybrid) All-In-One Vape | 4g?
- XVapes- Melon Baller (Hybrid) All-In-One Vape | 4g is listed at 4 licensed dispensaries, including Ripple Cannabis Co, Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary and Silver Stem Fine Cannabis Littleton Medical & Recreational Marijuana Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does XVapes XVapes- Melon Baller (Hybrid) All-In-One Vape | 4g cost?
- Menu prices for XVapes- Melon Baller (Hybrid) All-In-One Vape | 4g range from $42.18 to $49 across the dispensaries that list it.
- Which states carry XVapes XVapes- Melon Baller (Hybrid) All-In-One Vape | 4g?
- XVapes- Melon Baller (Hybrid) All-In-One Vape | 4g is on menus in Colorado.