OG Kush | Cosmic Rolls | Infused Joint | 1.25g by Zooted Brandz - MI
$8
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.25 g
- THC
- 47.17%
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $6.40/g
Prices updated Oct 1, 2026
OG Kush | Cosmic Rolls | Infused Joint | 1.25g by Zooted Brandz - MI is stocked at 1 dispensary across Michigan, priced $8. The lowest listed price right now is at JARS Cannabis Dispensary - Oxford.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (2)
- JARS Cannabis Dispensary - OxfordOxford, MI · 4.9★ · 1.25 g$8$6.40/g
- JARS Cannabis FlintFlint, MI · 4.9★ · 1.25 g$8$6.40/g
Prices, deals & delivery near Oxford
Frequently asked questions
- Where can I buy Zooted Brandz - MI OG Kush | Cosmic Rolls | Infused Joint | 1.25g?
- OG Kush | Cosmic Rolls | Infused Joint | 1.25g is listed at 1 licensed dispensary, including JARS Cannabis Dispensary - Oxford and JARS Cannabis Flint. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Zooted Brandz - MI OG Kush | Cosmic Rolls | Infused Joint | 1.25g cost?
- Menu prices for OG Kush | Cosmic Rolls | Infused Joint | 1.25g range from $8 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Zooted Brandz - MI OG Kush | Cosmic Rolls | Infused Joint | 1.25g?
- OG Kush | Cosmic Rolls | Infused Joint | 1.25g is on menus in Michigan.