Bisbee, AZ cannabis price index
Flower in Bisbee typically costs $7.31 per gram (average $7.84) — measured across 254 priced listings at 1 licensed dispensaries.
Comparable range $4.36–$10.40 per gram · index refreshed Sep 23, 2026
↑ See the statewide Arizona flower price index
Bisbee flower prices by package size
Averages of the real packages on Bisbee menus — not a per-gram figure multiplied up.
| Size | Average | Lowest | Average per gram | Listings |
|---|---|---|---|---|
| Eighth (3.5g) | $32.84 | $20 | $9.38 | 119 |
| Quarter (7g) | $46.90 | $46.90 | $6.70 | 8 |
| Half (14g) | $73.96 | $45 | $5.28 | 77 |
Biggest current price drops in Bisbee
Ranked by the discount off the listed original price.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Wyatt Herb Flower Flower | half ounce | $61$12250% off | $4.36/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Gila Flower Flower | half ounce | $61$12250% off | $4.36/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Cherryzona Lemonade Flower Flower | half ounce | $61$12250% off | $4.36/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Camelback Kush Flower Flower | half ounce | $61$12250% off | $4.36/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Doc Holidaze Flower Flower | half ounce | $61$12250% off | $4.36/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Lemon Squirt Flower Flower | half ounce | $61$12250% off | $4.36/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Jenny Le Pew Flower Flower | half ounce | $65$12247% off | $4.64/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Funkready Pre Pack Flower - 4.5g Abundant Organics · Flower | half ounce | $65$12247% off | $4.64/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Triple Stuffed Flower Flower | half ounce | $65$12247% off | $4.64/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Dark Rainbow Smalls Flower | half ounce | $60$10744% off | $4.29/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | White 99 Smalls Flower | half ounce | $60$10744% off | $4.29/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Amri's Ember Smalls Flower | half ounce | $60$10744% off | $4.29/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Modern Flower | Kushlato | Smalls | 14g Modern Flower · Flower | half ounce | $60$10744% off | $4.29/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Modern Flower | F1 Durban Mints | Smalls | 14g Modern Flower · Flower | half ounce | $60$10744% off | $4.29/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Modern Flower | Mental break | Smalls | 14g Modern Flower · Flower | half ounce | $60$10744% off | $4.29/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Clementine Delight Smalls Flower | half ounce | $60$10744% off | $4.29/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Motor Breath Smalls Flower | half ounce | $60$10744% off | $4.29/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Funk Mountain #2 Smalls Flower | half ounce | $60$10744% off | $4.29/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Wood Shiva Smalls Flower | half ounce | $60$10744% off | $4.29/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Modern Flower | Mint Kush | Smalls | 14g Modern Flower · Flower | half ounce | $60$10744% off | $4.29/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | BRR Berry OG Smalls Flower | half ounce | $60$10744% off | $4.29/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Modern Flower | Singapore Sling | Smalls | 14g Modern Flower · Flower | half ounce | $60$10744% off | $4.29/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Modern Flower | Pineapple Upside Down Cake | Smalls | 3.5g Modern Flower · Flower | half ounce | $60$10744% off | $4.29/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Modern Flower | Granny Spliff | Smalls | 14g Modern Flower · Flower | half ounce | $60$10744% off | $4.29/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
How this index is built
Each priced flower listing in Bisbee whose package size is published on the menu is converted to a price per gram. Listings with no published size are excluded rather than estimated, which is why the listing count here is smaller than the total menu count.
Go deeper: cheapest weed in Bisbee, cheap ounces, cheapest flower per gram, Bisbee deals.
Figures come from licensed Arizona dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.