Cheapest flower in Bisbee, AZ
Cheapest right now: Roll One | Member Berry | Big Buds at Trulieve Bisbee Dispensary — $45 ($3.21 per gram)
254 comparable flower listings at 1 Bisbee dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Arizona city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Roll One | Member Berry | Big Buds Roll One · Flower | half ounce | $45$7238% off | $3.21/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Roll One | GMO Belts Whole | Big Buds | 14g Roll One · Flower | half ounce | $45$7238% off | $3.21/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Roll One | Short Stack | Big Buds | 3.5g Roll One · Flower | half ounce | $45$7238% off | $3.21/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Roll One | Gush Mints Whole | Big Buds | 14g Roll One · Flower | half ounce | $45$7238% off | $3.21/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Roll One | Melonade | Big Buds | 14g Roll One · Flower | half ounce | $45$7238% off | $3.21/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Roll One | The Creamery | Big Buds | 14g Roll One · Flower | half ounce | $45$7238% off | $3.21/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Roll One | Nebula | Big Buds | 3.5g Roll One · Flower | half ounce | $45$7238% off | $3.21/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Modern Flower | Mental break | Smalls | 14g Modern Flower · Flower | half ounce | $60$10744% off | $4.29/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Wood Shiva Smalls Flower | half ounce | $60$10744% off | $4.29/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Modern Flower | Mint Kush | Smalls | 14g Modern Flower · Flower | half ounce | $60$10744% off | $4.29/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Dark Rainbow Smalls Flower | half ounce | $60$10744% off | $4.29/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Modern Flower | Pineapple Upside Down Cake | Smalls | 3.5g Modern Flower · Flower | half ounce | $60$10744% off | $4.29/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Modern Flower | Singapore Sling | Smalls | 14g Modern Flower · Flower | half ounce | $60$10744% off | $4.29/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | White 99 Smalls Flower | half ounce | $60$10744% off | $4.29/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Motor Breath Smalls Flower | half ounce | $60$10744% off | $4.29/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Amri's Ember Smalls Flower | half ounce | $60$10744% off | $4.29/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Funk Mountain #2 Smalls Flower | half ounce | $60$10744% off | $4.29/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Modern Flower | F1 Durban Mints | Smalls | 14g Modern Flower · Flower | half ounce | $60$10744% off | $4.29/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Clementine Delight Smalls Flower | half ounce | $60$10744% off | $4.29/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Modern Flower | Granny Spliff | Smalls | 14g Modern Flower · Flower | half ounce | $60$10744% off | $4.29/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | BRR Berry OG Smalls Flower | half ounce | $60$10744% off | $4.29/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Modern Flower | Kushlato | Smalls | 14g Modern Flower · Flower | half ounce | $60$10744% off | $4.29/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Wyatt Herb Flower Flower | half ounce | $61$12250% off | $4.36/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Doc Holidaze Flower Flower | half ounce | $61$12250% off | $4.36/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Lemon Squirt Flower Flower | half ounce | $61$12250% off | $4.36/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Camelback Kush Flower Flower | half ounce | $61$12250% off | $4.36/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Cherryzona Lemonade Flower Flower | half ounce | $61$12250% off | $4.36/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Gila Flower Flower | half ounce | $61$12250% off | $4.36/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Funkready Pre Pack Flower - 4.5g Abundant Organics · Flower | half ounce | $65$12247% off | $4.64/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Jenny Le Pew Flower Flower | half ounce | $65$12247% off | $4.64/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | Triple Stuffed Flower Flower | half ounce | $65$12247% off | $4.64/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Firecloud Kush | Smalls | 14g Flower | half ounce | $70$12243% off | $5/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Kush Mints x F1 Durban Smalls Flower | half ounce | $70$12243% off | $5/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | Bathing Grape Smalls Flower | half ounce | $78.40$11230% off | $5.60/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | SHANGO - EASY | Baked Alaska - 14g Shango · Flower | half ounce | $78.40$11230% off | $5.60/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Permanent Kush Easy Smalls Flower | half ounce | $78.40$11230% off | $5.60/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Cadillac Rainbowz Smalls Flower | half ounce | $78.40$11230% off | $5.60/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Roll One | Fire Alien Master #44 | Big Buds | 3.5g Roll One · Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Pungent Smile Flower Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Roll One | Sour Diesel Platinum | Big Buds | 3.5g Roll One · Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Trulieve Bisbee Dispensary Bisbee · ★ 4.4 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Bisbee flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Bisbee price: $7.31 per gram (middle of $4.36–$10.40). That works out to about $25.58 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Bisbee publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Bisbee price data: cheapest weed in Bisbee, cheap ounces, Bisbee flower price index, Bisbee deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Arizona dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.