Kingman, AZ cannabis price index
Flower in Kingman typically costs $3.43 per gram (average $4.40) — measured across 172 priced listings at 1 licensed dispensaries.
Comparable range $2.14–$8.40 per gram · index refreshed Sep 23, 2026
↑ See the statewide Arizona flower price index
Kingman flower prices by package size
Averages of the real packages on Kingman menus — not a per-gram figure multiplied up.
| Size | Average | Lowest | Average per gram | Listings |
|---|---|---|---|---|
| Eighth (3.5g) | $17.98 | $8 | $5.14 | 91 |
| Quarter (7g) | $27.40 | $24 | $3.91 | 10 |
| Half (14g) | $39.62 | $20 | $2.83 | 60 |
Biggest current price drops in Kingman
Ranked by the discount off the listed original price.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Trophy Wife | 3.5g Flower | eighth | $15$4063% off | $4.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Ghost Face OG | 3.5g Flower | eighth | $15$4063% off | $4.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Applepocalypse | 3.5g Flower | eighth | $15$4063% off | $4.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | G Markers | 3.5g Flower | eighth | $15$4063% off | $4.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Glitter Bomb | 3.5g Flower | eighth | $15$4063% off | $4.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Dante's Inferno | 3.5g Flower | eighth | $15$4063% off | $4.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Pirates Milk | 3.5g Flower | eighth | $15$4063% off | $4.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Han Solo Burger | 3.5g Flower | eighth | $15$4063% off | $4.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Frost Hammer | 3.5g Flower | eighth | $15$4063% off | $4.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Grape Lemonade | 3.5g Flower | eighth | $15$4063% off | $4.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | The Pharm - Mule Fuel 4g Flower The Pharm · Flower | 4 g | $12$3060% off | $3/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | The Pharm - Government Oasis 4g Flower The Pharm · Flower | 4 g | $12$3060% off | $3/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | The Pharm Prepack 14g Sour Dubs Flower | half ounce | $39$9057% off | $2.79/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | The Pharm Prepack 14g GMO Flower | half ounce | $39$9057% off | $2.79/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | The Pharm - Mule Fuel The Pharm · Flower | half ounce | $39$9057% off | $2.79/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | The Pharm Prepack 14g Durban Flower | half ounce | $39$9057% off | $2.79/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Fleur 1/8 Gaia's Gift Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | OZ Cannabis 1/8 Morning Drip Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | OZ Cannabis 1/8 Fruity Loud Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Fleur 1/8 Fruity Loud Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | JARS Kingman 1/8 Apple Fritter #3 Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | JARS Kingman 1/8 Critical Kush Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Apple Fritter #2 | 1/8 oz (3.5g) | JARS Flower Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | OZ Cannabis 1/8 Critical Kush Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
How this index is built
Each priced flower listing in Kingman whose package size is published on the menu is converted to a price per gram. Listings with no published size are excluded rather than estimated, which is why the listing count here is smaller than the total menu count.
Go deeper: cheapest weed in Kingman, cheap ounces, cheapest flower per gram, Kingman deals.
Figures come from licensed Arizona dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.