Cheapest flower in Kingman, AZ
Cheapest right now: JARS Kingman Preground Flower 14g Loud Mouth at JARS Cannabis Kingman — $20 ($1.43 per gram)
172 comparable flower listings at 1 Kingman dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Arizona city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | JARS Kingman Preground Flower 14g Loud Mouth Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Jars Kingman Preground Flower 14g Critical Kush Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | JARS Kingman Preground Flower 14g Brain Stain Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | JARS Kingman Preground Flower 14g Pink Dragonfruit Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | JARS Kingman Preground Flower 14g Appletini Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | JARS Kingman Preground Flower 14g Apple Fritter #3 Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | JARS Kingman Preground Flower 14g Platinum Mints Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | JARS Kingman Zoap Preground Flower Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | JARS Kingman Preground Flower 14g Pineapple Paradox Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | JARS Kingman Preground Flower 14g Pinata Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | JARS Kingman Preground Flower 14g Oasis Mints Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | JARS Kingman Preground Flower 14g Pineapple Upside Down Cake Flower | half ounce | $20$3033% off | $1.43/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Fleur 1/2 Pineapple Paradox Flower | half ounce | $30$5546% off | $2.14/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Fleur 1/2 Apple Fritz Flower | half ounce | $30$5546% off | $2.14/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Fleur 1/2 Appletini Flower | half ounce | $30$5546% off | $2.14/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Fleur 1/2 Midnight Manhattan Flower | half ounce | $30$5546% off | $2.14/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Fleur 1/2 Pineapple Upside Down Cake Flower | half ounce | $30$5546% off | $2.14/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Critical Kush | Big Buds | 14g OZ Cannabis · Flower | half ounce | $30$5546% off | $2.14/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | JARS Kingman 1/2 Apple Fritter #3 Flower | half ounce | $30$5546% off | $2.14/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Apple Strudel | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $30$5546% off | $2.14/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | JARS Kingman 1/2 Oasis Mints Flower | half ounce | $30$5546% off | $2.14/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | White Widow | Big Buds | 14g OZ Cannabis · Flower | half ounce | $30$5546% off | $2.14/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Loud Mouth | Big Buds | 14g OZ Cannabis · Flower | half ounce | $30$5546% off | $2.14/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Caramel Apple | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Appletini | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Pina Colada | Big Buds | 3.5g OZ Cannabis · Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | OZ Cannabis 1/8 Zlushies Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | JARS Kingman 1/8 Apple Fritter #3 Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | JARS Kingman 1/8 Critical Kush Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | JARS Kingman 1/8 Pinata Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | OZ Cannabis 1/8 Morning Drip Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | OZ Cannabis 1/8 Fruity Loud Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | OZ Cannabis 1/8 Critical Kush Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | JARS Kingman 1/8 Zoap (H) Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Fleur 1/8 White Widow Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Fleur 1/8 Gaia's Gift Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Fleur 1/8 Fruity Loud Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Apple Fritter #2 | 1/8 oz (3.5g) | JARS Flower Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Pink Dragonfruit | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Apple Strudel | 3.5g Flower | eighth | $8$1856% off | $2.29/g | JARS Cannabis Kingman Kingman · ★ 4.9 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Kingman flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Kingman price: $3.43 per gram (middle of $2.14–$8.40). That works out to about $12.01 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Kingman publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Kingman price data: cheapest weed in Kingman, cheap ounces, Kingman flower price index, Kingman deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Arizona dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.