| 1 | Legacy Series GG4 Cartridge | gram | $25$4241% off | $25/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Flavor Series Berry Gelato Cartridge | gram | $25$4241% off | $25/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Flavor Series Baja Smash Cartridge | gram | $25$4241% off | $25/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Grassroots Velvet Spritz Smalls 3.5g Flower | eighth | $27$4540% off | $7.71/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Grassroots Sugar Moon Small Buds 3.5g Flower | eighth | $27$4540% off | $7.71/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Grassroots Singapore Sling Whole Flower 3.5g T2 Flower | eighth | $27$4540% off | $7.71/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Grassroots Singapore Sling Smalls 3.5g T2 Flower | eighth | $27$4540% off | $7.71/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Grassroots Ray Charles Whole Flower 3.5g T3 Flower | eighth | $27$4540% off | $7.71/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Grassroots Fuzzy Naval Smalls 3.5g Flower | eighth | $27$4540% off | $7.71/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Grassroots Wild Garlic Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $27$4540% off | $7.71/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Grassroots Wild Garlic Small Buds 3.5g Flower | eighth | $27$4540% off | $7.71/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Grassroots Blue Lobster Smalls 3.5g T2 Flower | eighth | $27$4540% off | $7.71/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Grassroots Berry Batter Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $27$4540% off | $7.71/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Grassroots Berry Batter Smalls 3.5g Flower | eighth | $27$4540% off | $7.71/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Grassroots Baya Dulce Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $27$4540% off | $7.71/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Grassroots Baya Dulce Smalls 3.5g Flower | eighth | $27$4540% off | $7.71/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Grassroots Astro GMO Whole Flower 3.5g T1 Flower | eighth | $27$4540% off | $7.71/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Grassroots Astro GMO Smalls 3.5g T1 Flower | eighth | $27$4540% off | $7.71/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Grassroots Ray Charles Small Buds 3.5g T2 Flower | eighth | $27$4540% off | $7.71/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Grassroots Problem Child Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $27$4540% off | $7.71/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Grassroots Pineapple Donuts Smalls 3.5g Flower | eighth | $27$4540% off | $7.71/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Grassroots LumberJack Smalls 3.5g Flower | eighth | $27$4540% off | $7.71/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Grassroots Fuzzy Naval Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $27$4540% off | $7.71/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Blue Lobster | Big Buds | 3.5g | eighth | $27$4540% off | $7.71/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |