Cheapest weed in Gaithersburg, MD
388 Gaithersburg menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Maryland city: cheapest weed in Maryland
Cheapest flower in Gaithersburg
See all flower prices →Cheapest right now: Kind Tree Tri-State Black Banana Whole Flower 14g at Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village — $72 ($5.14 per gram) · 326 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kind Tree Tri-State Black Banana Whole Flower 14g Flower | half ounce | $72$12040% off | $5.14/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Find. Primary Colors Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Find. Crusty Crustacean Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Find. Agent Z Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Find. Bulbz Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Find. Nuclear Burst Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Find. Orange Z Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Find. Berry Medley Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Gaithersburg
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Legacy Series GG4 Cartridge at Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village — $25 ($25 per gram) · 62 comparable items at 1 stores
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Gaithersburg flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Gaithersburg →Discounted items across Gaithersburg menus, newest first.
Best dispensaries in Gaithersburg →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Maryland dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.