| 1 | Bango Bites | Sour Berry Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea | each · 10-pack · 100mg THC | $9$1850% off | $9/100mg THC | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Bango Bites | Sour Splash Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea | each · 10-pack · 100mg THC | $12.50$2550% off | $12.50/100mg THC | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Bolo Runtz | AiroPod - Liquid Diamond | 0.5g Pod | each | $15$3050% off | $30/g | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | STRAWBERRY CHEESECAKE | 0.5 G | CARTRIDGE Vape Pens | each | $15$3050% off | $30/g | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cereal Milk | Smalls | 3.5g Flower | each | $25$5050% off | $7.14/g | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cookies | Moonwalkers | Big Buds Tub | 3.5g Flower | each | $25$5050% off | $7.14/g | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | KEY LIMIEST | 100 MG | 20 PACK SOUR GUMMIES Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $10.80$1840% off | $10.80/100mg THC | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | GRANNY SMITH | 100 MG | 20 PACK GUMMIES Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $10.80$1840% off | $10.80/100mg THC | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Strawberry Supercharge X Bites High Dose 2pk (100mg total) | each · 2-pack · 100mg THC | $15$2540% off | $15/100mg THC | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Jellies - Ruby Red Grapefruit 100mg | 10pk | each · 10-pack · 100mg THC | $15$2540% off | $15/100mg THC | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Strawberry Peach Classic Bites 10pk (100mg) | Hybrid | each · 10-pack · 100mg THC | $15$2540% off | $15/100mg THC | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Blueberry Classic Bites 10pk (100mg) | Indica | each · 10-pack · 100mg THC | $15$2540% off | $15/100mg THC | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Jellies - Mixed Berry 100mg | 10pk | each · 10-pack · 100mg THC | $15$2540% off | $15/100mg THC | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | CHERRY PIE | 100 MG | RSO X-BITES | 10 PACK Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15$2540% off | $15/100mg THC | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Remix Fast-Acting Jellies - Lullaberry 2:1:1 THC:CBD:CBN 100mg | 10pk | each · 10-pack · 100mg THC | $16.80$2840% off | $16.80/100mg THC | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Bango Bites | Sour Punch Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea | each · 10-pack · 100mg THC | $18$3040% off | $18/100mg THC | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Bango Bites | Sour Watermelon Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea | each · 10-pack · 100mg THC | $18$3040% off | $18/100mg THC | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Bango Bites | Pink Lemonade Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea | each · 10-pack · 100mg THC | $18$3040% off | $18/100mg THC | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Dream Chewz | Mellow Mango 1:1 THC:CBN Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea | each · 10-pack · 100mg THC | $18$3040% off | $18/100mg THC | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Bango Bites | Winter Edition Moscow Mule Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea | each · 10-pack · 100mg THC | $18$3040% off | $18/100mg THC | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Dream Chewz | Mixed Berry 1:1 THC:CBN Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea | each · 10-pack · 100mg THC | $18$3040% off | $18/100mg THC | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Cereal Milk Flower 3.5g | each | $24$4040% off | $6.86/g | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Kong Mixed Buds 3.5g | each | $24$4040% off | $6.86/g | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | OMG Mixed Buds 3.5g | each | $24$4040% off | $6.86/g | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |