Cheapest weed in Egg Harbor City, NJ
370 Egg Harbor City menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every New Jersey city: cheapest weed in New Jersey
Cheapest flower in Egg Harbor City
See all flower prices →Cheapest right now: GIBBSBORO GLUE | 28 G | PREMIUM TRIM at Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) — $84 ($3 per gram) · 209 comparable items at 1 stores
Cheapest carts & vapes in Egg Harbor City
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: CANTALOUPE CRUSH | 2 G | BRIQ at Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) — $51 ($25.50 per gram) · 109 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CANTALOUPE CRUSH | 2 G | BRIQ Vape Pens | each | $51$8540% off | $25.50/g | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | XENO | 2 G | DISPOSABLE Vape Pens | each | $51$8540% off | $25.50/g | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | BLACK MAPLE #22 | 2 G | DISPOSABLE Vape Pens | each | $51$8540% off | $25.50/g | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | BLUE ZUSHI | 2 G | DISPOSABLE Vape Pens | each | $51$8540% off | $25.50/g | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | TAFFY TWIST | 2 G | DISPOSABLE Vape Pens | each | $51$8540% off | $25.50/g | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | SWF | 2 G | DISPOSABLE Vape Pens | each | $51$8540% off | $25.50/g | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | SUNSET SHERBERT | 2 G | DISPOSABLE Vape Pens | each | $51$8540% off | $25.50/g | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | BRIQ Essentials Papaya Peach 2g All in One Select · Vape Pens | each | $51$8540% off | $25.50/g | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Egg Harbor City
See all edibles prices →Cheapest right now: Bango Bites | Sour Berry Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea at Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) — $9 ($9 per 100mg of THC) · 52 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bango Bites | Sour Berry Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Bango Distribution · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $9$1850% off | $9/100mg THC | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | KEY LIMIEST | 100 MG | 20 PACK SOUR GUMMIES Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $10.80$1840% off | $10.80/100mg THC | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | GRANNY SMITH | 100 MG | 20 PACK GUMMIES Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $10.80$1840% off | $10.80/100mg THC | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Bango Bites | Sour Splash Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Bango Distribution · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $12.50$2550% off | $12.50/100mg THC | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | JUNGLE JUICE | 50 MG | SINGLE PIECE Edibles | each · 50mg THC | $7$1030% off | $14/100mg THC | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | CHERRY PIE | 100 MG | RSO X-BITES | 10 PACK Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15$2540% off | $15/100mg THC | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Blueberry Classic Bites 10pk (100mg) | Indica Select · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15$2540% off | $15/100mg THC | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Strawberry Supercharge X Bites High Dose 2pk (100mg total) Select · Edibles | each · 2-pack · 100mg THC | $15$2540% off | $15/100mg THC | Med Leaf Dispensary (Recreational / Adult Use) Egg Harbor City · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Egg Harbor City flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Egg Harbor City →Discounted items across Egg Harbor City menus, newest first.
Best dispensaries in Egg Harbor City →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.