| 1 | Breakwater Grape Crepe #61 Flower 3.5g Flower | eighth | $48.75$6525% off | $13.93/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Breakwater Cali Burger #80 Flower 3.5g Flower | eighth | $48.75$6525% off | $13.93/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Breakwater Peanut Butter Breath #240 Flower 3.5g Flower | eighth | $48.75$6525% off | $13.93/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Breakwater Banana Puddintain Flower 3.5g Flower | eighth | $48.75$6525% off | $13.93/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Breakwater Moonbow #20 Flower 3.5g Flower | eighth | $48.75$6525% off | $13.93/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Breakwater Candy Fumes Flower 3.5g Flower | eighth | $48.75$6525% off | $13.93/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Breakwater Royal CBD Cartridge 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $49.50$6625% off | $99/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Breakwater Deadhead OG x Tom Hill Haze Cartridge 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $49.50$6625% off | $99/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Breakwater Gelato 33 x Headbanger Cartridge 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $49.50$6625% off | $99/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Breakwater Kush IV Cartridge 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $49.50$6625% off | $99/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Breakwater Rainbow Driver Cartridge 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $49.50$6625% off | $99/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Breakwater Wave Runners | Rosin Cartridge 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $60$8025% off | $120/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Breakwater Deadhead OG x Tom Hill Haze Cartridge 1g Vape Pens | gram | $82.50$11025% off | $82.50/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Niche Permanent Power #9 Flower 3.5g Flower | eighth | $32$4020% off | $9.14/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Green Lightning Zeclair Flower 3.5g Flower | eighth | $40$5020% off | $11.43/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Green Lightning Black Maple Flower 3.5g Flower | eighth | $40$5020% off | $11.43/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Green Lightning Chimax Flower 3.5g Flower | eighth | $40$5020% off | $11.43/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Green Lightning Ice Cream Cake Flower 3.5g Flower | eighth | $40$5020% off | $11.43/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Green Lightning Pineapple Donut Smalls 3.5g Flower | eighth | $40$5020% off | $11.43/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Green Lightning Blue Lobster Flower 3.5g Flower | eighth | $40$5020% off | $11.43/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Airo Tropical Daydream Disposable 1g Vape Pens | gram | $48$6020% off | $48/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Airo Blackberry Cobbler Pod 1g Vape Pens | gram | $48$6020% off | $48/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Airo Blue Pave Pod 1g Vape Pens | gram | $48$6020% off | $48/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Airo Midnight Moon Pod 1g Vape Pens | gram | $48$6020% off | $48/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |