| 1 | The Botanist Giscotti Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | The Botanist Purp Papaya Flower 14g Flower | half ounce | $63 | $4.50/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Goodies Fantasy Melon Ready To Roll 28g Flower | ounce | $150 | $5.36/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Goodies Bluephoria Ready To Roll 28g Flower | ounce | $150 | $5.36/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Later Days Big League Choo Flower 3.5g Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Green Lightning Yellow Subaru Mixed Nugs 28g Flower | ounce | $160$20020% off | $5.71/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Zero Gravity | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $22 | $6.29/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Kynd MAC 1 3.5g Flower | eighth | $22 | $6.29/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Sherb Cream Pie | Big Buds | 3.54g Flower | eighth | $22 | $6.29/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Green Lightning Ice Cream Cake Flower 28g Flower | ounce | $176$22020% off | $6.29/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Green Lightning MUSK 1 Mixed Nugs 28g Flower | ounce | $176$22020% off | $6.29/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Glass Meadows i-95 Smalls 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Glass Meadows Tuscan Gelato Smalls 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Savvy Grape Bubblegum Flower 28g Flower | ounce | $190 | $6.79/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Savvy Guava Jam Flower 28g Flower | ounce | $190 | $6.79/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Goodies Super Runtz Ready To Roll 14g Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Goodies Zkittles Marker #8 Ready To Roll 14g Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Goodies Black Maple 22 Ready To Roll 14g Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Zips Warheadz Flower 28g Flower | ounce | $200 | $7.14/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Happy Farmer Pre-Ground Premium Flower Ready To Roll 7g Flower | quarter | $55 | $7.86/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Ozone Happy Hour #21 Smalls 28g Flower | ounce | $220 | $7.86/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Green Lightning Black Maple Flower 7g Flower | quarter | $56$7020% off | $8/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Green Lightning Blue Lobster Flower 7g Flower | quarter | $56$7020% off | $8/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Glass Meadows Spritzer Smalls 14g Flower | half ounce | $115 | $8.21/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Glass Meadows Tuscan Gelato Smalls 14g Flower | half ounce | $115 | $8.21/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Glass Meadows Gabagool Smalls 14g Flower | half ounce | $115 | $8.21/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Buoyant Bob's Yardii Cookies Flower 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Simply Herb Golden Cream Smalls 7g Flower | quarter | $60 | $8.57/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Pete's Farmstand Toll Money Ready To Roll 7g Flower | quarter | $60 | $8.57/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Garden Greens Red Hotz Flower 14g Flower | half ounce | $120$15020% off | $8.57/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Find Half Moonana Mixed Nugs 14g Flower | half ounce | $120 | $8.57/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Glass Meadows i-95 Mixed Nugs 14g Flower | half ounce | $120 | $8.57/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Glass Meadows Trop Cherry Mixed Nugs 14g Flower | half ounce | $120 | $8.57/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Niche Permanent Power #9 Flower 3.5g Flower | eighth | $32$4020% off | $9.14/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Cookies N Chem | Big Buds | 7g Flower | quarter | $65 | $9.29/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Harvest Moon Farms x Cookies | Cheetah Piss x Georgia Pie #9 Flower 14g Flower | half ounce | $130 | $9.29/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Harvest Moon Farms x Cookies | Blue Souffle x Blue Raz Flower 14g Flower | half ounce | $130 | $9.29/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Just Weed Honey Banana S1 Flower 28g Flower | ounce | $260 | $9.29/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Just Weed Dogwalker OG Flower 28g Flower | ounce | $260 | $9.29/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Glass Meadows Tuscan Gelato Smalls 3.5g Flower | eighth | $35 | $10/g | Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery) Jersey City · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |