| 1 | Hamsa | Watermelon Blast | Chillum | Single PK | 0.5g Pre-rolls | each | $9.30$15.5040% off | $18.60/g | Toke Lane Cannabis Dispensary - Trenton Trenton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Phenos | Greasy Gary x Lamb's Bread #1 | Flower | 3.5g Flower | each | $27$4540% off | $7.71/g | Toke Lane Cannabis Dispensary - Trenton Trenton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Kush | ROVE Classics | 0.5g | each | $27$4540% off | $54/g | Toke Lane Cannabis Dispensary - Trenton Trenton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Ultra Potent Kush Mints 0.3g All In One | each | $48$8040% off | $160/g | Toke Lane Cannabis Dispensary - Trenton Trenton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Champagne Showers | Indica Slow Cured Resin All-In-One 1g | each | $48$8040% off | $48/g | Toke Lane Cannabis Dispensary - Trenton Trenton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Black Haze | Sativa Slow Cured Resin All-In-One 1g | each | $51$8540% off | $51/g | Toke Lane Cannabis Dispensary - Trenton Trenton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Garlic Jam | Smalls | 28g | each | $85.05$13537% off | $3.04/g | Toke Lane Cannabis Dispensary - Trenton Trenton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Encore | RSO Sativa Milk Chocolate | Edible | 10pc | 100mg Edibles | each · 100mg THC | $14.70$2130% off | $14.70/100mg THC | Toke Lane Cannabis Dispensary - Trenton Trenton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Encore | Pomegranate Punch | Edible | 1:2 CNB:THC | 10ct | 100mg Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $16.80$2430% off | $16.80/100mg THC | Toke Lane Cannabis Dispensary - Trenton Trenton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Sour Diesel | 3.5g Flower | each | $34.65$49.5030% off | $9.90/g | Toke Lane Cannabis Dispensary - Trenton Trenton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Reserve | Forbidden Z | Concentrates | Live Resin | 1g Concentrates | each | $37.80$5430% off | $37.80/g | Toke Lane Cannabis Dispensary - Trenton Trenton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Orange Push Pop 3.5g Flower | each | $42$6030% off | $12/g | Toke Lane Cannabis Dispensary - Trenton Trenton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Clade9 - Diamond Bar Premium Flower 3.5g | each | $42$6030% off | $12/g | Toke Lane Cannabis Dispensary - Trenton Trenton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Kool Grape | Disposable | 2g Vape Pens | each | $42$6030% off | $21/g | Toke Lane Cannabis Dispensary - Trenton Trenton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Big Red Barn | Slurricane | Flower | Smalls | 14g Flower | each | $59.50$8530% off | $4.25/g | Toke Lane Cannabis Dispensary - Trenton Trenton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Mint Cream Cake | Joints | 1g Pre-rolls | each | $9.94$1429% off | $9.94/g | Toke Lane Cannabis Dispensary - Trenton Trenton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | G2 | Elvis | Flower | 14g Flower | each | $84.70$11023% off | $6.05/g | Toke Lane Cannabis Dispensary - Trenton Trenton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Hamilton Farms | Modified Gary | Flower | 3.5g Flower | each | $30.42$3922% off | $8.69/g | Toke Lane Cannabis Dispensary - Trenton Trenton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Super Lemon G | Hybrid- Diamond Infused 1g Pre-RollHeavy Hitters · Infused Pre-rolls | each | $28$3520% off | $28/g | Toke Lane Cannabis Dispensary - Trenton Trenton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | The Growfather | Blue Dream Razz | Pre Roll | Infused | 1ct | 1.2g Pre-rolls | each | $29.60$3720% off | $24.67/g | Toke Lane Cannabis Dispensary - Trenton Trenton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | AK47 x Skunk #1 | Flower | 3.5g | each | $36$4520% off | $10.29/g | Toke Lane Cannabis Dispensary - Trenton Trenton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Maple Breath | Indica - Live Rosin - 1G All-In-One Vape | each | $80$10020% off | $80/g | Toke Lane Cannabis Dispensary - Trenton Trenton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Trop Cherry | Sativa - Live Rosin - 1G All-In-One Vape | each | $80$10020% off | $80/g | Toke Lane Cannabis Dispensary - Trenton Trenton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Sage | Big Buds | 1g Flower | each | $10.20$1215% off | $10.20/g | Toke Lane Cannabis Dispensary - Trenton Trenton · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |