Cheap ounces in Van Buren, AR — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $99 — CODES: Flower | Pink Certz | 28g at Good Day Farm Dispensary Van Buren ($3.54 per gram)
2 real 28g packages on Van Buren menus · Van Buren average $124 an ounce · typical flower $5.71 per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare ounce prices across every Arkansas city
Cheapest ounces today
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CODES: Flower | Pink Certz | 28g Flower | ounce | $99 | $3.54/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Southern Strudel | Big Buds | 28g Highway Hotel · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces $100 and under in Van Buren
1 package in this price band among the cheapest Van Buren ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CODES: Flower | Pink Certz | 28g Flower | ounce | $99 | $3.54/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces premium ounces (over $100) in Van Buren
1 package in this price band among the cheapest Van Buren ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Southern Strudel | Big Buds | 28g Highway Hotel · Flower | ounce | $149 | $5.32/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
What an ounce costs in Van Buren
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if Van Buren has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average Van Buren ounce: $124 across 2 listings, lowest $99.
- Average half ounce: $67.02.
- Average quarter: $39.60.
- Average eighth: $23.20.
See also the Van Buren flower price index, cheapest flower per gram and Van Buren deals.
Prices come from licensed Arkansas dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.