| 1 | CODES: Flower | Pink Certz | 28g Flower | ounce | $99 | $3.54/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | GDF: Popcorn | B. Hope | 7g Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Osage: Flower | Dirty Mimosa | 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Eggroll x Grape Gas | Big Buds | 14g | half ounce | $55 | $3.93/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Southern Strudel | Big Buds | 14g | half ounce | $55 | $3.93/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sour Cheetah | Smalls | 14g | half ounce | $55 | $3.93/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Coka | Big Buds | 14g | half ounce | $55 | $3.93/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Sour Cheetah | Big Buds | 14g | half ounce | $55 | $3.93/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | GDF: Flower | Futura Haze | 14g Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | GDF: Flower | Super Lemon G | 14g Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Lilac Diesel | Big Buds | 14g | half ounce | $55 | $3.93/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Pave x Rainbow Cheddar #8 | Big Buds | 14g | half ounce | $55 | $3.93/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Vellatello | Big Buds | 14g | half ounce | $55 | $3.93/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Double Dessert | Smalls | 7g | quarter | $29 | $4.14/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Rainbow Belts | Smalls | 7g | quarter | $29 | $4.14/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Power Bars | Smalls | 7g | quarter | $29 | $4.14/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | GDF: Popcorn | Lemon Sportiff | 7g Flower | quarter | $29 | $4.14/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Pavé x Rainbow Cheddar | Smalls | 7g | quarter | $29 | $4.14/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Eggroll X Grape Gas | Smalls | 7g | quarter | $29 | $4.14/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Coka | Big Buds | 7g | quarter | $29 | $4.14/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | French Toast | Smalls | 7g | quarter | $29 | $4.14/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Sour Cheetah | Smalls | 7g | quarter | $29 | $4.14/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | CODES: Popcorn | King Tubby | 7g Flower | quarter | $29 | $4.14/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Vellatello | Smalls | 7g | quarter | $29 | $4.14/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | GDF: Flower | Blackjack | 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | CODES: Flower | Trop Banana | 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Southern Strudel | Big Buds | 3.5g | eighth | $15 | $4.29/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Osage Creek Cultivation | Double Runtz x Oreoz | Flower | 3.5G | eighth | $15 | $4.29/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Osage Creek Cultivation | Chilled Cherries x Oreoz | Flower | 3.5G | eighth | $15 | $4.29/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Member OG | Big Buds | 14g | eighth | $15 | $4.29/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Carpenter Farms: Flower | Head Dog | 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | CF | Desert Lime | 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | GDF: Flower | Roid Rage X Spritzer | 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | GDF: Flower | Oz Kush Bx2 | 3.5g Flower | eighth · 2-pack | $15 | $4.29/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | GDF: Flower | Malibu Mirage | 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | GDF: Flower | Hooch | 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | GDF: Flower | Goofiez Squared | 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | GDF: Flower | Futura Haze | 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | GDF: Flower | El Chivo #20 | 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | French Toast | Big Buds | 3.5g | eighth | $15 | $4.29/g | Good Day Farm Dispensary Van Buren Van Buren · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |