Cheap ounces in New Smyrna Beach, FL — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $250.25 — Sweet Supply Cherry On Top 28g at MÜV Cannabis Dispensary ($8.94 per gram)
4 real 28g packages on New Smyrna Beach menus · New Smyrna Beach average $275.25 an ounce · typical flower $12.89 per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare ounce prices across every Florida city
Cheapest ounces today
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sweet Supply Cherry On Top 28g Flower | ounce | $250.25 | $8.94/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sweet Supply Trop Teeth #2 28g Flower | ounce | $250.25 | $8.94/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | (the) Essence Silver Project 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | MÜV Rocky Road 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Ounces premium ounces (over $100) in New Smyrna Beach
4 packages in this price band among the cheapest New Smyrna Beach ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sweet Supply Cherry On Top 28g Flower | ounce | $250.25 | $8.94/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sweet Supply Trop Teeth #2 28g Flower | ounce | $250.25 | $8.94/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | (the) Essence Silver Project 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | MÜV Rocky Road 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
What an ounce costs in New Smyrna Beach
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if New Smyrna Beach has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average New Smyrna Beach ounce: $275.25 across 4 listings, lowest $250.25.
- Average half ounce: $141.92.
- Average quarter: $69.48.
- Average eighth: $51.36.
See also the New Smyrna Beach flower price index, cheapest flower per gram and New Smyrna Beach deals.
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.