Cheapest flower in New Smyrna Beach, FL
Cheapest right now: Savvy Bruce Banner 14g at MÜV Cannabis Dispensary — $80.25 ($5.73 per gram)
41 comparable flower listings at 1 New Smyrna Beach dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savvy Bruce Banner 14g Flower | half ounce | $80.25 | $5.73/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | MÜV Yum Yum - Ground 7g Flower | quarter | $40.25 | $5.75/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy Lemon Pastries 7g Flower | quarter | $45.25 | $6.46/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy Cherry On Top 7g Flower | quarter | $45.25 | $6.46/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Savvy Pineapple Upside Down Cake 7g Flower | quarter | $45.25 | $6.46/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Savvy Pastries 7g Flower | quarter | $45.25 | $6.46/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Sweet Supply Cherry On Top 28g Flower | ounce | $250.25 | $8.94/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Sweet Supply Trop Teeth #2 28g Flower | ounce | $250.25 | $8.94/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Sweet Supply Trop Teeth #2 14g Flower | half ounce | $130.25 | $9.30/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Sweet Supply Honeydew 7g Flower | quarter | $70.25 | $10.04/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Sweet Supply Trop Teeth #2 7g Flower | quarter | $70.25 | $10.04/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | (the) Essence Silver Project 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | MÜV Rocky Road 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | (the) Essence Pink Certz 14g Flower | half ounce | $160.25 | $11.45/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | (the) Essence Glitter Bomb 14g Flower | half ounce | $160.25 | $11.45/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | MUV Flower - 14g - Applescotti MÜV Cannabis Infused Products · Flower | half ounce | $160.25 | $11.45/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | MÜV Black Amber 14g Flower | half ounce | $160.25 | $11.45/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Sweet Supply Trop Teeth #8 3.5g Flower | eighth | $40.25 | $11.50/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Sweet Supply GG#4 3.5g Flower | eighth | $40.25 | $11.50/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Sweet Supply Honeydew 3.5g Flower | eighth | $40.25 | $11.50/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | MÜV Glitter Bomb 7g Flower | quarter | $90.25 | $12.89/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | (the) Essence E85 7g Flower | quarter | $90.25 | $12.89/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | MÜV Georgia Pie x Gastro Pop 7g Flower | quarter | $90.25 | $12.89/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | (the) Essence Guava Cooler 7g Flower | quarter | $90.25 | $12.89/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | MÜV Rocky Road 7g Flower | quarter | $90.25 | $12.89/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | (the) Essence | Melonade | Big Buds | 7g (the) Essence · Flower | quarter | $90.25 | $12.89/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | MÜV Applescotti 3.5g Flower | eighth | $50.25 | $14.36/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | (the) Essence E85 3.5g Flower | eighth | $50.25 | $14.36/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | (the) Essence Berry a la Mode 3.5g Flower | eighth | $50.25 | $14.36/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | MÜV Super Lemon G 3.5g Flower | eighth | $50.25 | $14.36/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | MÜV GMO S1 3.5g Flower | eighth | $50.25 | $14.36/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | (the) Essence Laughing Gas 3.5g Flower | eighth | $50.25 | $14.36/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | MÜV Georgia Pie x Gastro Pop 3.5g Flower | eighth | $50.25 | $14.36/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | (the) Essence Melonade #8 3.5g Flower | eighth | $50.25 | $14.36/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | (the) Essence Minty Blizzard 3.5g Flower | eighth | $50.25 | $14.36/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | (the) Essence Nutcrackerz 3.5g Flower | eighth | $50.25 | $14.36/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Verano Yuzu Sour 3.5g Flower | eighth | $60.25 | $17.21/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Verano Facade 3.5g Flower | eighth | $60.25 | $17.21/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Verano Facetz 3.5g Flower | eighth | $60.25 | $17.21/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Verano Glaciers 3.5g Flower | eighth | $60.25 | $17.21/g | MÜV Cannabis Dispensary New Smyrna Beach · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
How New Smyrna Beach flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical New Smyrna Beach price: $12.89 per gram (middle of $6.46–$17.21). That works out to about $45.12 an eighth.
- 100% of priced flower listings in New Smyrna Beach publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More New Smyrna Beach price data: cheapest weed in New Smyrna Beach, cheap ounces, New Smyrna Beach flower price index, New Smyrna Beach deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.