Cheap ounces in West Palm Beach, FL — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $120 — Jealous Cake Flower at AYR Cannabis Dispensary West Palm Beach ($4.29 per gram)
20 real 28g packages on West Palm Beach menus · West Palm Beach average $273.68 an ounce · typical flower $8.57 per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare ounce prices across every Florida city
Cheapest ounces today
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Jealous Cake Flower Flower | ounce | $120 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary West Palm Beach West Palm Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Ruby Slippers | Big Buds | 14g Flower | ounce | $149$17012% off | $5.32/g | AYR Cannabis Dispensary West Palm Beach West Palm Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sweet Supply Trop Teeth #8 28g Flower | ounce | $250.25 | $8.94/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sweet Supply Cherry On Top 28g Flower | ounce | $250.25 | $8.94/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sweet Supply Cherry On Top 28g Flower | ounce | $250.25 | $8.94/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sweet Supply Trop Teeth #8 28g Flower | ounce | $250.25 | $8.94/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | MÜV Pootie Tang x I95 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | (the) Essence Glitter Bomb 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | (the) Essence Glitter Bomb 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | (the) Essence Silver Project 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | (the) Essence Wino #9 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | MÜV Black Amber 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | MÜV GMO S1 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | MÜV Pootie Tang x I95 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | (the) Essence Melonade #8 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | (the) Essence Melonade #8 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | (the) Essence Silver Project 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | (the) Essence Wino #9 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | MÜV Black Amber 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | MÜV GMO S1 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces premium ounces (over $100) in West Palm Beach
20 packages in this price band among the cheapest West Palm Beach ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Jealous Cake Flower Flower | ounce | $120 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary West Palm Beach West Palm Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Ruby Slippers | Big Buds | 14g Flower | ounce | $149$17012% off | $5.32/g | AYR Cannabis Dispensary West Palm Beach West Palm Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sweet Supply Trop Teeth #8 28g Flower | ounce | $250.25 | $8.94/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sweet Supply Cherry On Top 28g Flower | ounce | $250.25 | $8.94/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sweet Supply Cherry On Top 28g Flower | ounce | $250.25 | $8.94/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sweet Supply Trop Teeth #8 28g Flower | ounce | $250.25 | $8.94/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | MÜV Pootie Tang x I95 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | (the) Essence Glitter Bomb 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | (the) Essence Glitter Bomb 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | (the) Essence Silver Project 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | (the) Essence Wino #9 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | MÜV Black Amber 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | MÜV GMO S1 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | MÜV Pootie Tang x I95 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | (the) Essence Melonade #8 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
What an ounce costs in West Palm Beach
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if West Palm Beach has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average West Palm Beach ounce: $273.68 across 20 listings, lowest $120.
- Average half ounce: $116.91.
- Average quarter: $47.41.
- Average eighth: $34.16.
See also the West Palm Beach flower price index, cheapest flower per gram and West Palm Beach deals.
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.