Cheapest weed in West Palm Beach, FL
1,818 West Palm Beach menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 2, 2026
↑ Compare every Florida city: cheapest weed in Florida
Cheapest flower in West Palm Beach
See all flower prices →Cheapest right now: Green Dragon NYC Vapor Pre-Ground 14g at Green Dragon Dispensary West Palm Beach — $35 ($2.50 per gram) · 634 comparable items at 9 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Green Dragon NYC Vapor Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $35 | $2.50/g | Green Dragon Dispensary West Palm Beach West Palm Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | White Apple Tartz | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary West Palm Beach West Palm Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sherbert Sundae | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary West Palm Beach West Palm Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Pave Shake Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary West Palm Beach West Palm Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Red Velvet Runtz #1 Shake Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary West Palm Beach West Palm Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | SFV Kush | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary West Palm Beach West Palm Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Circles Chili Chill Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Dispensary West Palm Beach West Palm Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Circles BRY Lit Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Dispensary West Palm Beach West Palm Beach · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in West Palm Beach
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Savvy Summer Melon 0.3g at MÜV Cannabis Dispensary — $25.75 ($2.58 per gram) · 552 comparable items at 8 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savvy Summer Melon 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Pineapple Mimosa 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy Summer Melon 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy Pineapple Mimosa 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | (the) Essence Nectar Dosilato 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | MUV Disposable Pen - 0.3g - Robots MÜV Cannabis Infused Products · Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | MÜV Plus Gush Mints 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | (the) Essence | Sherbert Haze | Disposable | 0.3g (the) Essence · Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in West Palm Beach
See all edibles prices →Cheapest right now: &Shine | Chocolatey Bar | Milk Chocolatey Bar - 200mg (1:1 THC:CBD) at RISE Dispensary — $15 ($7.50 per 100mg of THC) · 102 comparable items at 6 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | &Shine | Chocolatey Bar | Milk Chocolatey Bar - 200mg (1:1 THC:CBD) &SHINE · Edibles | each · 200mg THC | $15 | $7.50/100mg THC | RISE Dispensary West Palm Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | &Shine | Chocolatey Bar | Dark Chocolatey Bar - 120mg (5:1 THC:CBN) &SHINE · Edibles | each · 120mg THC | $15 | $12.50/100mg THC | RISE Dispensary West Palm Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | &Shine | Chocolatey Bar | Mint Chocolatey Bar - 100mg &SHINE · Edibles | each · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | RISE Dispensary West Palm Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | &Shine | 10pk Chews | Tropical - 100mg &SHINE · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | RISE Dispensary West Palm Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | &Shine | 10pk Chews | Fruit Punch - 100mg &SHINE · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | RISE Dispensary West Palm Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | &Shine | 10pk Chews | Kiwi Strawberry - 100mg &SHINE · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | RISE Dispensary West Palm Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | &Shine | 10pk Chews | Blueberry - 100mg &SHINE · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | RISE Dispensary West Palm Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | &Shine | 10pk Chews | Blackberry - 100mg &SHINE · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | RISE Dispensary West Palm Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in West Palm Beach
See all concentrates prices →Cheapest right now: GMO Kief™ at GrowHealthy Dispensary - West Palm Beach — $15 ($15 per gram) · 282 comparable items at 6 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GMO Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - West Palm Beach West Palm Beach · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Guava Pie Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - West Palm Beach West Palm Beach · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Tangerine Temptress Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - West Palm Beach West Palm Beach · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Magic Z Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - West Palm Beach West Palm Beach · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Maui Mayhem Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - West Palm Beach West Palm Beach · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Toxic Patty Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - West Palm Beach West Palm Beach · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Skunk Burger Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - West Palm Beach West Palm Beach · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Savannah Rush Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - West Palm Beach West Palm Beach · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in West Palm Beach
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Raw Classic 6pk Pre-Roll 1 1/4 at GrowHealthy Dispensary - West Palm Beach — $5 ($0.83 per piece) · 248 comparable items at 7 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Raw Classic 6pk Pre-Roll 1 1/4 Pre-rolls | each · 6-pack | $5 | $0.83/piece | GrowHealthy Dispensary - West Palm Beach West Palm Beach · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Verano Guava Casquitos 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Verano Blueberry Muffins 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Verano Blueberry Muffins 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Verano Strawberry Candy 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Verano Strawberry Candy 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Verano | Facetz | Joints | 0.7g Verano · Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Verano | Facetz | Joints | 0.7g Verano · Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary West Palm Beach · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
West Palm Beach flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in West Palm Beach →Discounted items across West Palm Beach menus, newest first.
Best dispensaries in West Palm Beach →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.