Cheap ounces in Windsor Mill, MD — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $185 — RYTHM Smalls - Animal Face 28g at Remedy Baltimore ($6.61 per gram)
8 real 28g packages on Windsor Mill menus · Windsor Mill average $199.38 an ounce · typical flower $11.43 per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare ounce prices across every Maryland city
Cheapest ounces today
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | RYTHM Smalls - Animal Face 28g RYTHM · Flower | ounce | $185 | $6.61/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Beach Cake Flower District Cannabis · Flower | ounce | $200 | $7.14/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Biscotti 28g - Savvy Smalls (Pre-Pack) Flower | ounce | $200 | $7.14/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cherry Chem Flower District Cannabis · Flower | ounce | $200 | $7.14/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Pave Flower District Cannabis · Flower | ounce | $200 | $7.14/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Afghani 28g - Legend (Pre-Pack) Flower | ounce | $200 | $7.14/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Brownie Scout | Smalls | 28g RYTHM · Flower | ounce | $205 | $7.32/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Strawberry Jelly 28g - Nature's Heritage (Pre-Pack) Flower | ounce | $205 | $7.32/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Ounces premium ounces (over $100) in Windsor Mill
8 packages in this price band among the cheapest Windsor Mill ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | RYTHM Smalls - Animal Face 28g RYTHM · Flower | ounce | $185 | $6.61/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Beach Cake Flower District Cannabis · Flower | ounce | $200 | $7.14/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Biscotti 28g - Savvy Smalls (Pre-Pack) Flower | ounce | $200 | $7.14/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cherry Chem Flower District Cannabis · Flower | ounce | $200 | $7.14/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Pave Flower District Cannabis · Flower | ounce | $200 | $7.14/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Afghani 28g - Legend (Pre-Pack) Flower | ounce | $200 | $7.14/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Brownie Scout | Smalls | 28g RYTHM · Flower | ounce | $205 | $7.32/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Strawberry Jelly 28g - Nature's Heritage (Pre-Pack) Flower | ounce | $205 | $7.32/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
What an ounce costs in Windsor Mill
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if Windsor Mill has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average Windsor Mill ounce: $199.38 across 8 listings, lowest $185.
- Average half ounce: $107.14.
- Average quarter: $68.33.
- Average eighth: $40.37.
See also the Windsor Mill flower price index, cheapest flower per gram and Windsor Mill deals.
Prices come from licensed Maryland dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.