Cheapest weed in Windsor Mill, MD
389 Windsor Mill menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Maryland city: cheapest weed in Maryland
Cheapest flower in Windsor Mill
See all flower prices →Cheapest right now: Pank Lemonade Smalls 14g - BLVCK MRKT (Pre-Pack) at Remedy Baltimore — $80 ($5.71 per gram) · 261 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pank Lemonade Smalls 14g - BLVCK MRKT (Pre-Pack) Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Tear Gas Smalls 14g - BLVCK MRKT (Pre-Pack) Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Black Cherry Cream 14g - Culta (Pre-Pack) Flower | half ounce | $90 | $6.43/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | RYTHM Smalls - Animal Face 28g RYTHM · Flower | ounce | $185 | $6.61/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Spritzer 14g - District Cannabis (Pre-Pack) Flower | half ounce | $95 | $6.79/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Private Reserve OG 14g - Small A$$ Bud Flower | half ounce | $95 | $6.79/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Mango Mintality 14g - Small A$$ Bud Flower | half ounce | $95 | $6.79/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Sunshine Daydream x Z$BF 3.5g - Fade Co. (House-Pack) Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Windsor Mill
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: 20mg CBD Fingerboard Farm CBD Coffee Pods | 6PK at Remedy Baltimore — $25 ($4.17 per cartridge) · 128 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 20mg CBD Fingerboard Farm CBD Coffee Pods | 6PK Vape Pens | each · 6-pack | $25 | $4.17/piece | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Yocan - Kodo Pro 510 Box Mod | 400mAh Assorted Colors Vape Pens | each | $15 | $15/piece | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Flavor Series Berry Gelato Cartridge Select · Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Strawberry Cough | Spirits | Distillate Cartridge | 1g Grow West Cannabis Company · Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Juicee J | 510 Cartridge | 1g Strane · Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Legacy Series Super Boof Cartridge Select · Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Lemon Cherry Gelato Distillate Vape 1.0g SunMed Growers · Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | NYC Diesel | Spirits | Distillate Cartridge | 1g Grow West Cannabis Company · Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Remedy Baltimore Windsor Mill · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Windsor Mill flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Windsor Mill →Discounted items across Windsor Mill menus, newest first.
Best dispensaries in Windsor Mill →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Maryland dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.