Cheap ounces in Raytown, MO — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $126.65 — Codes: Flower | Biskit #1 | 28g at From The Earth Dispensary Raytown ($4.52 per gram)
9 real 28g packages on Raytown menus · Raytown average $159.81 an ounce · typical flower $9.14 per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare ounce prices across every Missouri city
Cheapest ounces today
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Codes: Flower | Biskit #1 | 28g Codes · Flower | ounce | $126.65$14915% off | $4.52/g | From The Earth Dispensary Raytown Raytown · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Papaya Bomb Flower | ounce | $126.65$14915% off | $4.52/g | From The Earth Dispensary Raytown Raytown · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Dulce De Uva | Big Buds | 28g Flower | ounce | $128$16020% off | $4.57/g | From The Earth Dispensary Raytown Raytown · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Super Lemon G | Flower Flower | ounce | $143.65$16915% off | $5.13/g | From The Earth Dispensary Raytown Raytown · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | OZ Kush Bx2 | Flower Flower | ounce · 2-pack | $169.15$19915% off | $6.04/g | From The Earth Dispensary Raytown Raytown · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | GDF: Flower | Jokerz #53 | 28g GOOD DAY FARM · Flower | ounce | $169.15$19915% off | $6.04/g | From The Earth Dispensary Raytown Raytown · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Gondola Wish Flower | ounce | $175 | $6.25/g | From The Earth Dispensary Raytown Raytown · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Triangle Kush Flower | ounce | $200 | $7.14/g | From The Earth Dispensary Raytown Raytown · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Wedding Pie 28g Flower ILLICIT · Flower | ounce | $200 | $7.14/g | From The Earth Dispensary Raytown Raytown · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Ounces premium ounces (over $100) in Raytown
9 packages in this price band among the cheapest Raytown ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Codes: Flower | Biskit #1 | 28g Codes · Flower | ounce | $126.65$14915% off | $4.52/g | From The Earth Dispensary Raytown Raytown · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Papaya Bomb Flower | ounce | $126.65$14915% off | $4.52/g | From The Earth Dispensary Raytown Raytown · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Dulce De Uva | Big Buds | 28g Flower | ounce | $128$16020% off | $4.57/g | From The Earth Dispensary Raytown Raytown · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Super Lemon G | Flower Flower | ounce | $143.65$16915% off | $5.13/g | From The Earth Dispensary Raytown Raytown · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | OZ Kush Bx2 | Flower Flower | ounce · 2-pack | $169.15$19915% off | $6.04/g | From The Earth Dispensary Raytown Raytown · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | GDF: Flower | Jokerz #53 | 28g GOOD DAY FARM · Flower | ounce | $169.15$19915% off | $6.04/g | From The Earth Dispensary Raytown Raytown · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Gondola Wish Flower | ounce | $175 | $6.25/g | From The Earth Dispensary Raytown Raytown · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Triangle Kush Flower | ounce | $200 | $7.14/g | From The Earth Dispensary Raytown Raytown · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Wedding Pie 28g Flower ILLICIT · Flower | ounce | $200 | $7.14/g | From The Earth Dispensary Raytown Raytown · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
What an ounce costs in Raytown
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if Raytown has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average Raytown ounce: $159.81 across 9 listings, lowest $126.65.
- Average half ounce: $95.02.
- Average quarter: $61.12.
- Average eighth: $34.25.
See also the Raytown flower price index, cheapest flower per gram and Raytown deals.
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.