Cheapest weed in Raytown, MO
388 Raytown menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Missouri city: cheapest weed in Missouri
Cheapest flower in Raytown
See all flower prices →Cheapest right now: Papaya Bomb at From The Earth Dispensary Raytown — $126.65 ($4.52 per gram) · 200 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Papaya Bomb Flower | ounce | $126.65$14915% off | $4.52/g | From The Earth Dispensary Raytown Raytown · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Codes: Flower | Biskit #1 | 28g Codes · Flower | ounce | $126.65$14915% off | $4.52/g | From The Earth Dispensary Raytown Raytown · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Dulce De Uva | Big Buds | 28g Flower | ounce | $128$16020% off | $4.57/g | From The Earth Dispensary Raytown Raytown · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Codes: Flower | Banapple Cream | 14g Codes · Flower | half ounce | $67.15$7915% off | $4.80/g | From The Earth Dispensary Raytown Raytown · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Dirty Dozen Flower | half ounce | $70 | $5/g | From The Earth Dispensary Raytown Raytown · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Super Lemon G | Flower Flower | ounce | $143.65$16915% off | $5.13/g | From The Earth Dispensary Raytown Raytown · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Permanent Marker | Flower Flower | half ounce | $72.25$8515% off | $5.16/g | From The Earth Dispensary Raytown Raytown · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Lunar Haze 14g Flower Space Cadet · Flower | half ounce | $75 | $5.36/g | From The Earth Dispensary Raytown Raytown · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Raytown
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Draco - 510 Vape 1g at From The Earth Dispensary Raytown — $38 ($38 per gram) · 188 comparable items at 1 stores
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Raytown flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Raytown →Discounted items across Raytown menus, newest first.
Best dispensaries in Raytown →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Missouri dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.