Cheap ounces in West Milford, NJ — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $100 — Bulbz Mixed Buds | 28g at Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary ($3.57 per gram)
29 real 28g packages on West Milford menus · West Milford average $126.17 an ounce · typical flower $11.43 per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare ounce prices across every New Jersey city
Cheapest ounces today
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bulbz Mixed Buds | 28g Flower | ounce | $100$12520% off | $3.57/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Bottomless Mints | Flower | Mixed Buds | 28G Flower | ounce | $119$17030% off | $4.25/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Back Porch | Mixed Buds | 28G Flower | ounce | $119$17030% off | $4.25/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Frosted Hourglass | Flower | 28G Flower | ounce | $119$17030% off | $4.25/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Half Moonana | Flower | 28g Find · Flower | ounce | $119$17030% off | $4.25/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Muffin Grease | Mixed Buds | 28G Flower | ounce | $119$17030% off | $4.25/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Some Pulp | Mixed Buds | 28G Flower | ounce | $119$17030% off | $4.25/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Wrong Holler | Mixed Buds | 28G Flower | ounce | $119$17030% off | $4.25/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Pineapple Fruz | 28g Flower | ounce | $128$16020% off | $4.57/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | White Iverson | Flower | 28G Flower | ounce | $128$16020% off | $4.57/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Gorilla Zkittlez | Flower | 28G Flower | ounce | $128$16020% off | $4.57/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Runtz | Flower | 28G Flower | ounce | $128$16020% off | $4.57/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Peach Pie | Flower | 28G Flower | ounce | $128$16020% off | $4.57/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Permanent Marker | Flower | 28G Flower | ounce | $128$16020% off | $4.57/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Ruby Violet | Flower | 28G Flower | ounce | $128$16020% off | $4.57/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Garlic Cookies | Popcorn | 28G Flower | ounce | $130$20035% off | $4.64/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | PK Crasher | Smalls | 28G Flower | ounce | $130$20035% off | $4.64/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Rainbow Roadz | Popcorn | 28G Flower | ounce | $130$20035% off | $4.64/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Butterstuff #6 | Smalls | 28G Flower | ounce | $130$20035% off | $4.64/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Citrus Sour | Popcorn | 28G Flower | ounce | $130$20035% off | $4.64/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces $100 and under in West Milford
1 package in this price band among the cheapest West Milford ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bulbz Mixed Buds | 28g Flower | ounce | $100$12520% off | $3.57/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces premium ounces (over $100) in West Milford
28 packages in this price band among the cheapest West Milford ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bottomless Mints | Flower | Mixed Buds | 28G Flower | ounce | $119$17030% off | $4.25/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Back Porch | Mixed Buds | 28G Flower | ounce | $119$17030% off | $4.25/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Frosted Hourglass | Flower | 28G Flower | ounce | $119$17030% off | $4.25/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Half Moonana | Flower | 28g Find · Flower | ounce | $119$17030% off | $4.25/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Muffin Grease | Mixed Buds | 28G Flower | ounce | $119$17030% off | $4.25/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Some Pulp | Mixed Buds | 28G Flower | ounce | $119$17030% off | $4.25/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Wrong Holler | Mixed Buds | 28G Flower | ounce | $119$17030% off | $4.25/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Pineapple Fruz | 28g Flower | ounce | $128$16020% off | $4.57/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | White Iverson | Flower | 28G Flower | ounce | $128$16020% off | $4.57/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Gorilla Zkittlez | Flower | 28G Flower | ounce | $128$16020% off | $4.57/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Runtz | Flower | 28G Flower | ounce | $128$16020% off | $4.57/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Peach Pie | Flower | 28G Flower | ounce | $128$16020% off | $4.57/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Permanent Marker | Flower | 28G Flower | ounce | $128$16020% off | $4.57/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Ruby Violet | Flower | 28G Flower | ounce | $128$16020% off | $4.57/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Garlic Cookies | Popcorn | 28G Flower | ounce | $130$20035% off | $4.64/g | Doobiez - NJ Weed Delivery & Dispensary West Milford · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
What an ounce costs in West Milford
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if West Milford has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average West Milford ounce: $126.17 across 29 listings, lowest $100.
- Average half ounce: $101.85.
- Average quarter: $65.04.
- Average eighth: $41.92.
See also the West Milford flower price index, cheapest flower per gram and West Milford deals.
Prices come from licensed New Jersey dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.